Латекс за коридора в блока

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
радостина
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: нед юни 22, 2008 12:52 pm

Латекс за коридора в блока

Мнение от радостина » пет мар 20, 2009 5:23 pm

Здравейте, искаме да си пребоядисаме коридора в блока. Моля за препоръки за марки латекс с добра покривност и не много висока цена, както и оцветители за него. Нямаме много финансови възможности затова трбява да се избере възможно най-добрият компромис качество/цена. Благодаря.

Потребителски аватар
KIBRIT
начинаещ
Мнения: 32
Регистриран: пет дек 14, 2007 11:11 am

Re: Латекс за коридора в блока

Мнение от KIBRIT » нед мар 29, 2009 8:28 pm

радостина написа:Здравейте, искаме да си пребоядисаме коридора в блока. Моля за препоръки за марки латекс с добра покривност и не много висока цена, както и оцветители за него. Нямаме много финансови възможности затова трбява да се избере възможно най-добрият компромис качество/цена. Благодаря.
Не сте посичили от кой град сте,но в София,Захарна фабрика,близо до бившият "Ворошилов и складовете на МВР,има цех за производство на латекс и аз купувам от там !
БЪЛГАРИ-ЮНАЦИ !
Εγώ είμαι αστυνομικός !

Потребителски аватар
радостина
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: нед юни 22, 2008 12:52 pm

Мнение от радостина » вт мар 31, 2009 9:36 am

Извинявам се, от София съм.
Благодаря за отговора. Захарна фабрика ми е доста далече - в Младост сме. И защото средствата са силно ограничени мислехме за бяла боя саморъчно оцветена с някакъв оцветител.

Потребителски аватар
KIBRIT
начинаещ
Мнения: 32
Регистриран: пет дек 14, 2007 11:11 am

Мнение от KIBRIT » вт мар 31, 2009 10:34 am

радостина написа:Извинявам се, от София съм.
Благодаря за отговора. Захарна фабрика ми е доста далече - в Младост сме. И защото средствата са силно ограничени мислехме за бяла боя саморъчно оцветена с някакъв оцветител.
Там може да Ви го тонират-не е скъпо !
Все пак става въпрос за доста м2,и едва ли ще го докарате еднакво навсякъде.
БЪЛГАРИ-ЮНАЦИ !
Εγώ είμαι αστυνομικός !

Потребителски аватар
радостина
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: нед юни 22, 2008 12:52 pm

Мнение от радостина » пет апр 03, 2009 12:59 pm

Благодаря много.

Потребителски аватар
bakoi
начинаещ
Мнения: 42
Регистриран: ср окт 15, 2008 12:02 pm

здравей

Мнение от bakoi » пет апр 03, 2009 8:00 pm

дати кажа цялата къща боядисъх купувах си готова боя на оргахим Декоратор и на Пастело. Кофичките са по 5кг и струват 9лв едната няма смисъл да си играеш да правиш цвят това е моят съвет
имам много интересни идеи

Потребителски аватар
georosi
начинаещ
Мнения: 27
Регистриран: пет апр 03, 2009 3:47 pm

Мнение от georosi » пет апр 03, 2009 11:00 pm

Да поправя колегата-bakoi,Мегахим-Декоратор.Дисповит също е на приемлива цена.Ако решите да си оцветявате сами латекса, има вероятност да избелее,ако има пряка слънчева светлина на части от стълбището.Светлите цветове не са толкова скъпи,ако може да си го позволите ще е по-добрия вариант.

Потребителски аватар
bakoi
начинаещ
Мнения: 42
Регистриран: ср окт 15, 2008 12:02 pm

Мнение от bakoi » пон апр 06, 2009 1:26 pm

georosi - да объркал съм грешката е моя, но да си решат за боята има толкова много сега, че да се чудиш коя да вземеш :wink:
имам много интересни идеи

Потребителски аватар
радостина
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: нед юни 22, 2008 12:52 pm

Мнение от радостина » вт апр 28, 2009 3:45 pm

Извинявайте не съм влизала от доста време във форума и не съм видяла последните 2 отговора.
Благодаря ви.
Не, в коридора не грее слънце и е доста голям - 8 ап. сме на етажа.
Мисля, че не трябва да е много светъл цвят - а нещо да носи на мърсотия и прах. Още не сме свършили работата, защото все още е хладно, но до края на лятото ще гледам да съм активирала съседите..или както обикновено сами ще си свършим цялата работа.
Аман от тъпи съседи!!!!

Отговори