полу-разлепени тапети

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
montesito11
начинаещ
Мнения: 13
Регистриран: пон мар 03, 2008 2:20 pm

полу-разлепени тапети

Мнение от montesito11 » пон мар 03, 2008 2:30 pm

здравейте,страхотно предаване.просто не мога да опиша колко се радвам че ви има.но да не се увличам.въпроса ми е следния:имам стари тапети.няколко от които са започнали да се разлепват.бих искъл да ми кажете има ли начин да ги намажа или покрия с някакво вещество без да ги махам.с една дума да си останат на стената и да спра процеса на разлепване.благодаря предварително за отговора.а не казах причината заради която не искам да ги махам.:просто съм на квартира и се целя с малко средства да постигна що годе някакъв резултат.надявам се ,че ме разбирате напълно.

Потребителски аватар
Prodi
любител
Мнения: 148
Регистриран: чет ное 29, 2007 8:44 pm

Мнение от Prodi » пон мар 03, 2008 2:42 pm

Тъкмо щях да се впусна в обяснения, колко е нецелесъобразно да оставиш тапетите, но щом си на квартира...... Виждал съм да ги мажат след това с латекс. Лично аз не искам да препоръчвам този начин на замазване на проблема, но може пък за теб да е решение ::-k:

Потребителски аватар
montesito11
начинаещ
Мнения: 13
Регистриран: пон мар 03, 2008 2:20 pm

Мнение от montesito11 » вт мар 04, 2008 4:27 pm

благодаря за отговора.но мисля че няма да се получи.не зная обаче дали има възможност както тапета си е на стената полу-разлепен да го намажа с някакво лепило и да хване за известно време.

Потребителски аватар
Mariq_Kirilova
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон мар 10, 2008 12:09 am

блины в заднюю двери

Мнение от Mariq_Kirilova » съб мар 15, 2008 2:11 pm

Спасибо, я оценил! Тем паче я ж даже и ненаврал P.S. Напоминает ну этого кота я вижу первый раз, а маму уже много лет знаю. (с) Простоквашино Так и тут, меня Лешка знает, а вот В .
Последна промяна от Mariq_Kirilova на съб дек 26, 2009 5:03 pm, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
меги
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб мар 15, 2008 10:20 pm

воздушный старт на сверхзвуке

Мнение от меги » съб мар 15, 2008 10:27 pm

Традиционно - ездить на нём и возить в нём. Ну у вас и традиции! Значит ездите НА НЕМ, а груза возите В НЕМ? Катинка-Сидит водила на крыше, вожжи к рулю, а простите педали? Т .
Последна промяна от меги на съб дек 26, 2009 4:42 pm, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
montesito11
начинаещ
Мнения: 13
Регистриран: пон мар 03, 2008 2:20 pm

Мнение от montesito11 » пон мар 17, 2008 12:13 pm

наистина най-удачния вариант е да сменя тапетите.още няклолко дена,може би началото на април ще имам нови тапети.е рабира се има и друг вариант:да си взема жилище :\:D/:

Отговори