Водоустойчива ревизионна вратичка?!

Водопровод, канализация
Потребителски аватар
ivaylo_shack
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед яну 03, 2016 11:14 am

Водоустойчива ревизионна вратичка?!

Мнение от ivaylo_shack » съб фев 20, 2016 9:09 pm

Здравейте, имам нужда от помощ за малката баня в апартамента ми! Както казах банята е малка и разположението на шахтата за тръбите и душа е такова, че се налага ревизионната вратичка да се намира в близост до душа и по точно в неговата зона. Интересува ме предлагат ли се водоустойчиви ревизионни вратички и ако да къде? Майстора на ВиК мрежата ми ме подведе, че има такива но уви към момента 2 седмици търся и нищо! Живея в Ямбол. Имам идея ако не се намери такава вратичка да разваля конструкцията на шахтата с тръбите, да преправя ВиК-то и да кача вратичката на височина от 200 см но всеки път ще трябва да давам стол на инкасаторката за водата :D .

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » нед фев 28, 2016 3:57 pm

Водоустойчиви ревизионни отвори се продават във всеки магазин за В и К, железарии, "Мосю Бриколаж", "Практикер" или "Хоум макс". Това са пластмасовите вратички, които са с различни размери. Ако търсите вратичка с абсолютна плъност, стигаща до херметизация, такива няма. Ако това, което се предлага на пазара, не Ви устройва, можете да си направите такава от една или повече плочки (в зависимост от големината на плочките и разбира се на ревизионния отвор), като за целта ще трябва да си купите магнити или клипсове от горепосочените магазини.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори