От кои матраци сте доволни?

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
denis2
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт ное 04, 2008 11:47 pm

От кои матраци сте доволни?

Мнение от denis2 » вт ное 04, 2008 11:54 pm

Четох една подобна тема в този сайт, но честно казано не ми даде достатъчно информация.
Моля за мнение от кои матраци наистина сте останали доволни и какви резерви имате евентуално към матрака си, за да се предпазя от грешен избор. :wink:

Потребителски аватар
Silvana
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон ное 17, 2008 3:06 pm

за удобните матраци

Мнение от Silvana » пон ное 17, 2008 3:34 pm

Аз харесвам матрак Латекс на матраци Happy Dreams, много е удобен

Потребителски аватар
cvetij
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср дек 31, 2008 5:46 pm

Мнение от cvetij » ср дек 31, 2008 5:48 pm

Аз съм много доволна от Favorit S на Матраци Тед - твърд и устойчив - точно каквото търсехме!! Вече 2 години минаха, а е като нов!

Потребителски аватар
mavrov
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон яну 05, 2009 12:51 pm

Мнение от mavrov » пон яну 05, 2009 1:03 pm

Здравейте!!!Ползвал сам матраци от известните марки но всички са........
В момента съм с дунапрен.Продават се по размери и дебелина.
Моя е на 12см.дебелина.Ако леглото е с механизъм за вдигане се прави скара или си е купувате.Като цена излиза дори малко по евтино.Обаче си решавате проблема един път завинаги.Специално аз сам много доволен.
Дано да съм ви помогнал!!!

Потребителски аватар
Luna
напреднал
Мнения: 226
Регистриран: нед дек 14, 2008 10:35 am

Мнение от Luna » пон яну 05, 2009 2:12 pm

mavrov написа:Здравейте!!!Ползвал сам матраци от известните марки но всички са........
В момента съм с дунапрен.Продават се по размери и дебелина.
Моя е на 12см.дебелина.Ако леглото е с механизъм за вдигане се прави скара или си е купувате.Като цена излиза дори малко по евтино.Обаче си решавате проблема един път завинаги.Специално аз сам много доволен.
Дано да съм ви помогнал!!!
Според мен дунапренът не е добро решение, защото по никакъв начин не поема влагата от организма, която се отделя през нощта - т.е. изпотяването. А всички знаем, че по време на сън организмът отделя голямо количество влага. Това е само едно от нещата, поради които аз не бих си сложил дунапрен.

Потребителски аватар
Kokosoft
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон фев 02, 2009 3:12 pm

матраци

Мнение от Kokosoft » пон фев 23, 2009 4:06 pm

Миналата година си взехме матрак на Magniflex и останахме много доволни.

Потребителски аватар
Doctora_B
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон юли 20, 2009 4:33 pm

Мнение от Doctora_B » пон юли 20, 2009 4:45 pm

Понеже обзавеждах нова къща и ми се искаше да си купя хубави и качествени матраци. Много обикаляхме, видяхме много и чухме много мнения. Накрая се спряхме на матраци Алфемо - не бях ги чувал дотогава. Намерих ги в магазин Евроматрак. Там ми обясниха, че тази марка е нова на българския пазар и се предлага само от тяхната фирма и също, че матраците са изработени по най-нова технология. Сега мога да кажа, че съм много доволен от тези матраци!
Тази фирма има и сайт - http://www.evromatrak.com.
Надявам се да съм ви бил полезен.

Потребителски аватар
xtreme
начинаещ
Мнения: 19
Регистриран: пет сеп 12, 2008 4:26 pm

Мнение от xtreme » съб сеп 26, 2009 5:43 pm

Вече 1 година съм с "Фаворит S" на ТЕД и нямам никакви проблеми!
Отново бих заложил на същата марка ! :wink:

Потребителски аватар
itan
начинаещ
Мнения: 9
Регистриран: вт мар 29, 2011 10:03 am

фаворит-s е много удобен

Мнение от itan » вт мар 29, 2011 10:08 am

Ние сме с фаворит-s много скоро,предложиха ни още много модели но се спряхме на този и не съжеляваме а и от магазина за матраци в София имат най големи отстъпки и безплатна доставка за цялата страна http://www.uzunovauto.com
Последна промяна от itan на вт юли 23, 2013 9:37 am, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
vasko
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон яну 10, 2011 5:14 pm

Мелина

Мнение от vasko » вт мар 29, 2011 11:47 pm

От декември спя на латексов матрак мелина - голем кеф ама нямам голяма база за сравнение, че преди беше еднолицев, купихме го заедно със спалнята от http://mebelimariah.com/matraci.html :\:D/:

Потребителски аватар
vyrhara
начинаещ
Мнения: 10
Регистриран: вт мар 30, 2010 8:25 pm

Мнение от vyrhara » ср мар 30, 2011 7:02 pm

От миналата година съм с двулицев латексов на Екон с подматрачна рамка- екстра е! :D

Потребителски аватар
aneliaivanova86
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: чет юни 09, 2011 8:40 pm

Мнение от aneliaivanova86 » чет юни 16, 2011 5:42 pm

Здравей, аз съм доволна от матраци Мемори на Дормео. Средна твърдост, обхваща формата на тялото и има 15 години гаранция :wink: Направен е от екосел и мемори пяна.

Потребителски аватар
Борислава
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт апр 24, 2012 3:32 pm

Мнение от Борислава » вт апр 24, 2012 3:39 pm

От две години ползвам латексовите матраци на Екон и за нас с мъжа ми, и за децата! Изключително съм доволна. Предишният ми матрак беше ужасен. Появиха ми се и ред проблеми с гърба и тогава реших да сменим и матрака. В двете половини матракът ни е с различна твърдост, защото мъжът ми обича да спи на твърдо, а аз на по-меко. Освен това, когато той се върти, аз не подскачам като кукла в леглото, много приятна материя е и калъфът, който може и да се пере при замърсяване. Не по-малко важен е фактът, че е антиакарен и антибактериален. С две думи - доволна съм много и го препоръчвам горещо!

Потребителски аватар
delfin13
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед юни 03, 2012 6:24 pm

Re: за удобните матраци

Мнение от delfin13 » нед юни 03, 2012 6:37 pm

Silvana написа:Аз харесвам матрак Латекс на http://www.brava.bg/ Happy Dreams, много е удобен
И аз съм доволен точно от този тип матраци.

Потребителски аватар
dani_hristov
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: пон окт 01, 2012 6:40 pm

Мнение от dani_hristov » пон окт 01, 2012 6:46 pm

vyrhara написа:От миналата година съм с двулицев латексов на Екон с подматрачна рамка- екстра е! :D
Аз също, удобен е и е мек, могада спя цял ден

Отговори