диско осветление в къщи

Осветителни тела,инсталации,идеи
Потребителски аватар
ponko
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср апр 08, 2009 12:23 pm

диско осветление в къщи

Мнение от ponko » ср апр 08, 2009 12:38 pm

Здравейте! От доста време искам да си направя някакво ефектно осветление в къщи тъй като постоянно правя купони на домашно ;) но нищичко не разбирам от елктроника и лампи :( имам прилично озвучение и искам ефектно осветление :) Та искам например неонови пури, светкавици...нещо малко колкото за една стая и да не е мн скъпо. Моля ако някой знае или има нещо по вапроса да ми каже нещо от къде, как и какво по точно да търся :) благодаря предварително

Потребителски аватар
danio
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт апр 21, 2009 8:27 pm

Мнение от danio » вт апр 21, 2009 8:34 pm

Здравей, аз се сещам за две места, на които можеш да отидеш първото е Конрад Електроникс където има евтини неща, които може да ти свършат работа, магазина се на намира на бул. Прага 22, а и има и още един на 5 мин. от този на ул. ХАН АСПАРУХ № 1. Вторият вариант, който е малко по- скъп, но определено по-качествен и с много повече избор се намира на ул. Поп Богомил №40 (не съм сигурен за номера), която е пряка на бул. Мария Луиза, там ще ти предложат избор по каталог и ще ти обяснят всичко което искаш да знаеш, а и имат почти всички стоки налични. Това е от мен, надявам се да съм помогнал :)

Отговори