Въпросче за вашето образование

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
miira
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: съб юни 20, 2009 12:03 pm

Въпросче за вашето образование

Мнение от miira » съб юни 20, 2009 12:06 pm

Здравейте чудех се къде сте следвали,в кой университет , за да придобиете нужната квалификация, Моля споделете,ще съм много благодарна :)

Потребителски аватар
georosi
начинаещ
Мнения: 27
Регистриран: пет апр 03, 2009 3:47 pm

Мнение от georosi » пон юни 22, 2009 12:25 am

Да не си мислиш,че всички които имат шофьорски книжки,им се отдава да карат.И всяка жена трябва да изкара курс за готвач ,че да готви на мъжа си.И всеки родител преди да създаде деца,да следва педагогика,психология,медицина и т.н.За доста неща в живота не ти трябва университет,а повечко мислене,ако има с какво и изводи.Старанието да си добър в работата си,към околните и в къщи, също.Ако работата,която вършиш ти доставя удоволствие и хората са доволни от теб и получаваш парично възнаграждение за това,смяташ ли ,че ти е нужна квалификация,ако никой не ти я иска.

Потребителски аватар
miira
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: съб юни 20, 2009 12:03 pm

Мнение от miira » нед юли 12, 2009 11:25 pm

оф много навътре взимаш темата ми ... са начи аз съм на 18 и примерно ми харесват разни неща и по твоята логика дай да почна да режа хората за да видя дали ми се отдава да съм хирург е не става така трябва да се учи ;)

Потребителски аватар
georgiperov80
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: ср дек 15, 2010 11:31 am

Мнение от georgiperov80 » ср дек 15, 2010 2:43 pm

Аз съм завършил Стопанска Академия "Д. А. Ценов"- Свищов. Магистър съм по маркетинг. Интересна професия. Поне за мен.

Потребителски аватар
naydenantonov80
начинаещ
Мнения: 7
Регистриран: чет юни 02, 2011 12:08 am

Мнение от naydenantonov80 » пон юни 06, 2011 12:11 am

Великотърновски унивеситет "Св. Св. Кирил и Методий" специалност Математика и Информатика. Би трябвало да съм педагог.

Потребителски аватар
aneliaivanova86
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: чет юни 09, 2011 8:40 pm

Мнение от aneliaivanova86 » чет юни 16, 2011 5:31 pm

miira написа:оф много навътре взимаш темата ми ... са начи аз съм на 18 и примерно ми харесват разни неща и по твоята логика дай да почна да режа хората за да видя дали ми се отдава да съм хирург е не става така трябва да се учи ;)
Мира, в кой университет влезе? Жалко, че толкова късно прочитам... Тези мъже са големи хиени. Но така или иначе ти не си казала каква искаш да станеш, какво искаш да учиш, че да ти кажем къде.

Потребителски аватар
ivanpetrov1987
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт авг 23, 2011 12:48 pm

Мнение от ivanpetrov1987 » ср авг 24, 2011 5:41 pm

Аз завърших бакалавър маркетинг в Стопанската академия в Свищов. Ако се записваш там - не записвай маркетинг! Само те тормозят за нищо...

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » вт апр 23, 2013 9:34 pm

Покойният Мистер Сенко казва, че улицата го е научила. Ами понеже казваш едно голямо ОФ, и даваш един не много уместен пример с рязане на живи хора, то макар че госпожица Анелия Иванова да ти казва, че мъжете са големи хиени, искам да кажа, че Рембранд е разрязвал трупове на хора и животни за да се усъвършенства в рисуването и НЕ Е ЗАВЪРШИЛ нито една художествена академия, но е станал велик художник. Като искаш да си хирург, иди първо в моргата и виж дали ще ти издържи душицата пък тогава мисли каква ще ставаш. И нека да не звучи като заяждане, но знай, че от жена - шофьор, от негър -скиор и от гей - боксьор не става. Лично аз съм завършил през далечната 1974г. тогавашното ПЖИ "Тодор Каблешков" (днес е ВТУ "Т. Каблешков") но по стечение на обстоятелствата работя като СПЕЦИАЛИСТ по В и К и не се срамувам да го кажа защото не на всеки му е приятно да бърка във фекалиите за да може да ползвате нормални мивки и тоалетни. Срамна работа няма.
Последна промяна от tmilanov на нед дек 06, 2015 11:14 pm, променено общо 1 път.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
gertata
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт апр 30, 2013 4:12 pm

Мнение от gertata » вт апр 30, 2013 4:17 pm

Счетоводство и контров в Свищов!




Потребителски аватар
todoroff
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: ср фев 18, 2015 9:02 pm

Мнение от todoroff » ср фев 18, 2015 9:08 pm

georosi написа:И всеки родител преди да създаде деца,да следва педагогика,психология..
между другото смятам че не е лошо да разбираш поне малко от това..

Потребителски аватар
vencislava33
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон авг 17, 2015 12:32 am

Мнение от vencislava33 » ср дек 16, 2015 10:34 pm

Aз завърших в ГГФ на СУ, много съм доволна само хубаво спомени имам от онези времена.

Отговори