Ремонт на баня

Добри идеи за сръчни майстори

Потребителски аватар
vencislava33
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон авг 17, 2015 12:32 am

Мнение от vencislava33 » ср дек 16, 2015 10:32 pm

Аз наскоро правих ремонт на банята. Случайно попаднах на един магазин Гауди Ди Ес от там взех абсолютно всичко, което ми беше нужно. От плочките до сапунерките. Намерих ти точния адрес София, кв. Витоша, бул. Симеоновско шосе 81 , успех с ремонтите. Дано стане
много хубаво :)

Потребителски аватар
iliqnadenkova
начинаещ
Мнения: 33
Регистриран: съб авг 29, 2015 10:05 pm

Мнение от iliqnadenkova » нед дек 27, 2015 2:52 pm

Много ти благодаря, тези дни ще отида да разгледам и дано намеря всичко, от което имам нужда.

Потребителски аватар
v.gospodinova
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон дек 05, 2022 2:21 pm

Re: Ремонт на баня

Мнение от v.gospodinova » пон дек 05, 2022 2:30 pm

Здравейте!

Правим ремонт с мъжа ми в банята и търсим обзавеждане на приемливи цени, но дизайнерски и добре изглеждащи.

От един месец търсим душ системи или хидромасажни панели, избора е голям, конкуретни са и цените. Попаднах на PanelBG - https://panelbg.com/. Сравнявайки цените, горе долу са ниски, изглеждат луксозно, гледам дори и предлагат 14 дни тест период, 12 месеца гаранция, че и безплатна доставка до офис на Спиди...

Търся мнения. Някой поръчвал ли е от сайта? Препоръчайте и други места, моля.
Благодаря предварително!
"ОТ ВЪЗМОЖНОСТИ КЪМ ПОСТИЖЕНИЯ"

Езиков Център Асториа Груп

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Re: Ремонт на баня

Мнение от tmilanov » вт дек 06, 2022 11:13 pm

Госпожо v.gospodinova, както забелязвам самата Вие сте информирана много по-добре от всички останали участници, активни и неактивни във форума. Хайде, ако обичате споделете какво точно искате, за да се знае от останалите нас - простосмъртни какво да Ви предложим или споделим. В общи приказки, благодарение на скромния си опит мога да Ви кажа, че тези, които сте видели на сравнително ниски цени са китайско производство и срока им на годност е докато излязат от магазина. Но проблем няма, купувайте това, което Ви е харесало, но не се надявайте, че стоката, която сте си избрали ще надживее гаранционния срок.
Желая Ви успех!
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
victoria_plachkova
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: чет яну 12, 2023 1:05 pm

Re: Ремонт на баня

Мнение от victoria_plachkova » чет яну 12, 2023 2:05 pm

Здравейте, с мъжа ми ще правим ремонт на банята и искаме да си закупим шкаф за баня, но е с нестандартен размер. Къде бихте ни посъветвали да попитаме за изработка?

Отговори