ВиК на еднофамилна жилищна сграда

Водопровод, канализация
Потребителски аватар
Deeppack
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон дек 17, 2018 7:31 pm

ВиК на еднофамилна жилищна сграда

Мнение от Deeppack » пон дек 17, 2018 7:55 pm

Здравейте,

В момента събирам оферти за изграждане на ВиК на еднофамилна къща и повечето от тях варират около 23 000 лева. Колко реалистична е тази цена, има ли някой с опит?
Поздрави

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » пон дек 17, 2018 8:49 pm

Как да Ви дам информация относно цената след като нямам представа какво искате да бъде изградено и колко етажа е сградата. Вероятно тази сума включва освен труда (работата), така и материалите.
Не знам по никакъв начин дали има наличност на вода до къщата и с какъв цолаж е водопроводната инсталация!?!
Лично аз се занимавам точно с такава дейност и смея да твърдя, че съм "на ти" с изграждането на нова инсталация или преработка на стара и подмяна с нова инсталация.
Без да имам план и оглед на живо няма как да Ви кажа колко ще Ви струва изграждането и. Щом няколко фирми Ви дават оферти с такава стойност, вероятно е това да е стойността.
Ако все пак искате да получите по-конкретен отговор, обадете ми се на телефона или с лично съобщение, или по скайп - todor-milanov1.
Вие решавате дали да се обадите и ако все пак имате желание да получите информация, пак повтарям, че ще са ми необходими планове (чертежи) за В и К инсталацията.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори