Моля за Вашите мнения относно моя декорация

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
sen7
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт сеп 13, 2011 3:36 pm

Re: Как да направим рисуваните картини още по изразителни

Мнение от sen7 » чет ное 10, 2011 2:18 pm

monte написа:Ще ти дам една идея как да направиш рисуваните картини още по изразителни. Има един много лесен начин рисуваните картини да бъдат подчертани с осветление.

На прикачената снимка можеш да видиш светещи картини рисувани върху проводящ панел. Върху панела забождаш светодиоди и те светват. Така всеки сам може да получи светеща картина. изработката не изисква много време, пари или специализирани знания.
Изображение
:applause:

Потребителски аватар
sen7
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт сеп 13, 2011 3:36 pm

Re: Как да направим рисуваните картини още по изразителни

Мнение от sen7 » чет ное 10, 2011 2:18 pm

monte написа:Ще ти дам една идея как да направиш рисуваните картини още по изразителни. Има един много лесен начин рисуваните картини да бъдат подчертани с осветление.

На прикачената снимка можеш да видиш светещи картини рисувани върху проводящ панел. Върху панела забождаш светодиоди и те светват. Така всеки сам може да получи светеща картина. изработката не изисква много време, пари или специализирани знания.
Изображение
:applause:

Потребителски аватар
Кузман
начинаещ
Мнения: 26
Регистриран: ср дек 14, 2011 11:23 am

Мнение от Кузман » пон мар 12, 2012 2:20 pm

съгласен съм с милена_николова, но може и фототапет вместо стикери виждал съм уникални варянти на обзаведени апартаменти :)

Потребителски аватар
jorko
начинаещ
Мнения: 16
Регистриран: чет фев 21, 2013 12:36 pm

Мнение от jorko » чет фев 21, 2013 12:41 pm

Доста е красиво да. Познавам една дизайнерка, която прави подобни неща. При това на мебели, подове и тавани - абсолютно всичко.

Потребителски аватар
jorko
начинаещ
Мнения: 16
Регистриран: чет фев 21, 2013 12:36 pm

Мнение от jorko » чет апр 18, 2013 2:25 pm

Вижте сега, какво видях онзи ден, направено е с плочки от тази фирма - http://www.gaudi-ds.com , проблемът е, че нямат плочките в сайта си, за да ви покажа точно за кой модел става въпрос. Обърнете внимание на пода - това са някакви много странни плочки, които са с доста интересни нюанси, стоят супер тежкарско на живо. Мисля, че би се получило страхотно, ако се направи същото нещо и по стените.


Изображение
[/url]

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » чет май 23, 2013 9:49 am

"Родна реч омайна сладка, реч на мама и на ПАТКА..."
Като си показвате декорациите,които наистина са много хубави, преди да пуснете коментара, вземете го прочетете за себе си и си коригирайте грешките! Някоя беше написала: "интересТно", друга пише :"изрЕсувам". На красотата, която сте направили, да демонстрирате неграмотност е обида към участниците във форума. А предполагам, че повечето от вас имат деца, които едва ли ще бъдат научени на правилен БЪЛГАРСКИ език, иначе по английски, немски, испански и т.н. от нас по-добри няма, нищо че не знаем родния език!
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:


Потребителски аватар
mitakisа
начинаещ
Мнения: 12
Регистриран: пет фев 15, 2013 4:52 pm

Мнение от mitakisа » ср юни 26, 2013 12:36 pm

Определено освежава скучните стени.

Потребителски аватар
fionna
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: пет фев 28, 2014 6:27 am

Мнение от fionna » пет мар 07, 2014 5:53 pm

Допада ми, но по-скоро за офис

Потребителски аватар
martonikk
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пет мар 07, 2014 10:35 pm

Мнение от martonikk » съб мар 08, 2014 3:13 pm

Браво, браво! Наистина много добре се е получило. Стилно, красиво, не е претруфено, точно мой тип.

Виждал съм много по-мащабни такива декорации, на цялата стена се изобразява примерно 3D плаж. Много красиви се получават.

Потребителски аватар
petkova88
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пон мар 09, 2015 4:06 pm

Re: Моля за Вашите мнения относно моя декорация

Мнение от petkova88 » чет мар 19, 2015 2:10 pm

wanina-61 написа:Моля за Вашите мнения относно следната декорация, която може да видите в 3те приложени снимки


Изображение

Изображение

Изображение
Доста интересно и оригинално, Браво! :)

Потребителски аватар
danielamm
начинаещ
Мнения: 34
Регистриран: ср авг 19, 2015 12:37 am

:)

Мнение от danielamm » вт сеп 01, 2015 10:00 pm

Всички декорации много ми допаднаха, много са оригинални.

Отговори