От къде да си купя ъгли No-Coat Ултра Флекс ?

Приложение, изграждане, предимства

Потребителски аватар
EDEN
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб апр 28, 2012 8:10 pm

От къде да си купя ъгли No-Coat Ултра Флекс ?

Мнение от EDEN » съб апр 28, 2012 8:16 pm

Имам нужда от помощ(
[b] Някой знае ли къде се продава система за ъгли No-Coat Ултра Флекс ? [/b]
Също ме интересува и приблизителна цена ..... Знам, че в 1 кутия са 30 метра т.е. 10 бройки, но цена ...???
Обиколих - Практикер, Бриколаж, Баумакс и няколко по-малки магазина - няма(
А и ще си позволя да споделя в тази връзка още нещо - като задам въпроса на служителите там .... ме гледат като полезно изкопаемо ...... жена, да им казва кое е новото в строителството .... отначало ми бе обидно, после почнах да се забавлявам с това ......
Моля за скоростен отговор - до няколко дни стигам до ъглите.
И моля за информация за София и/или околностите.
Благодаря Ви предварително )
[img]http://www.misiamoiatdom.com/forum/forumimages/1335633166095.jpg[/img]

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » пон окт 07, 2013 10:59 am

Мисля, че по-ясен отговор биха Ви дали фирмите, които се занимават с гипс картон - Кнауф, Норгипс и други (за които в момента не се сещам за името им). Става дума за скосени тавани и тяхното укрепване. Колкото и невероятно да звучи, точно в "Практикер", при "железария"-та има различни видове планки, под различни видове ъгли и профили, които може и да Ви свършат работа. След като укрепите гредите, мертеците и поповете на покривното (таванското) помещение, търсете тези ъгли No-Coat Ултра Флекс в магазините, за гипс картон! Желая Ви успех!
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Мнение от Trockenbauer » вт мар 31, 2015 7:54 am

Привет,
Отговора не е с рекламна цел!

http://www.niteragroup.com/produkti/lenti-laisni?model=Sheetrock-gavkava-metalna-lenta
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Отговори