Апартамент в кв. Борово

Препоръки и коментари
Потребителски аватар
snezha.hristova@gmail.com
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср юли 13, 2016 2:49 pm

Апартамент в кв. Борово

Мнение от snezha.hristova@gmail.com » ср юли 13, 2016 3:20 pm

Здравейте, казвам се Снежа Атанасова, сигурно Ви е дотегнало от такива като мен, които Ви пишат за да Ви попитат дали може да им ремонтирате апартамнета, но въпреки това реших и аз да си пробвам късмета. С мъжът ми гледаме всяка седмица предаванията, които се излъчват п BTV Action и сме възхитени от работата Ви и от идеите, които имате. Освен това имаме и въможността да видим работата Ви на живо, а не само по телевизията, тъй като наши приятели са имали честта да участват във Вашето предаване. И така, на въпроса, предстои ни закупуване на апартамент в кв. Борово, сградта е от 2011 год., в жилището не е живяно досега и е на замазка и шпакловка. По принцип е планувано да е четиристаен апартамент, но в момента абсолютно всички неносещи стени са махнати по желание на собственика и е едно огронмо помещение от 146,55 кв.м. Апартаментът е страхотен, има възможност да се направят доста различни и креативни неща по него, точно по тази причина искаме да се доверим на доказали се в сферата на ремонтните дейности специалисти. Не държим на учстие в предаването, това Вие си го решавате, тъй като доколкото разбирам в момента не сте в кампания за набиране на нови участници, питането ни е дали можем да се възползваме от услугите и професионализма на Вашите специалисти и строителни бригади извън предаването. Ако това е възможно или ако имаме късмета да проявите интерес към нашия бъдещ имот, можете по всяко време да ми пишете на адрес: snezha.hristova@gmail.com>. Благодаря Ви за вниманието!

Отговори