коледни чудеса

Препоръки и коментари
Потребителски аватар
Marinka Karcheva
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб дек 23, 2017 9:12 pm

коледни чудеса

Мнение от Marinka Karcheva » съб дек 23, 2017 9:35 pm

здравейте,

искам да помоля, не за себе си а за една моя приятелка от 34 годими.Незнам дали вярвате в такова прятелство, но то е истинско и съществува! Моля за вашата помощ - ако е възможно да помогнете. Тя живее в Ямбол, в двустаен апартамент. При тях живееха сина и и приятелката и. След инсулт на моята втора майка, тоест майка и, се наложи да се изнесът на квартира. Апартаментът е в ужасно състояние след санирането му - мужъл и влага. Тя се грижи за майка си, която е на легло, но въпреки всичко не я изоставиха. Моля за вашата помощ. Пиша Ви преди Коледа, защото казват, че на Коледа стават чудеса.Дано и на моята приятелка да и се случи чудото. Едно бедно семейство, което има нужда от помощ и тази възрастна жена, макар и за малко да се радва на уютен живот.
Моля ако стигне тази кандидатура до вас, може да се свържете с мен за допълкна информация относно адреса.
емайл адреса ми е galya_karcheva@abv.bg>

Благодаря ви

весели празници и продължавайте да помогате на хора в нужда :)
поздрави Маринка град Болярово.

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » нед дек 24, 2017 9:47 am

Ха сега де, до кого се обръщате и за каква помощ става дума?
До администратора ли (понеже именно те са авторите на "Мисия моят дом") или до нас - простосмъртните?
Доколкото разбрах, блока е саниран и има мухъл?! Че нали специалисти го санират! Второто питане е: къде има мухъл, в кое помещение или стая?
Току-така "дайте да дадем" ми е трудно да помогна. Аз също съм прекарал инсулт и то два - 1990г и 2011г.
Имам понятие от строителство, но най-вече разбирам от В и К (водопровод и канализация). Но от София до Ямбол разстоянието е твърде голямо.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори