Предложение на тема за предаване!

Препоръки и коментари
Потребителски аватар
nzkolev
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: съб юни 21, 2008 10:17 pm

Мнение от nzkolev » съб юни 21, 2008 10:47 pm

Здравейте гледам вашето предаване със голям интерес и искам да предложа някои теми.
1.изграждане на ламперия или облицовка на стени със дърво.
2.изграждане на пожароизвестителна система или автономни пожароизвестителнни датчици в дома ( нещо което във циливизованите домове е просто задъжително )
за сега това е,надявам се предаването дълго да ни радва със нови идеи
и техники.чао

Потребителски аватар
bibiqn
начинаещ
Мнения: 7
Регистриран: нед яну 20, 2008 2:16 pm

Мнение от bibiqn » нед юни 22, 2008 9:48 am

Здравейте и от мене.Моето предложение за тема на предаването е изграждане на локално парно(камина с водна риза).Тъй като в последно
време е доста популярно и доста хора има които можеби желаят да си направят в къщи.Поздрави на екипа.

Потребителски аватар
Ceco_T
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт юни 24, 2008 1:39 pm

Мнение от Ceco_T » вт юни 24, 2008 1:54 pm

Здравейте...Поздравления за страхотното предване..Бих искал да предложа идея за едно от бъдещите ви предавания, а именно баня с вана..Напоследък душ кабините започнаха да се обособяват като ново модно решение за обзавеждането на една баня, но ако може да да се види и монтажа на една вана ще е много полезно за хората, които им предстои рамонт в банята..

Потребителски аватар
peshismeshi
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср юни 25, 2008 10:20 am

стара къща

Мнение от peshismeshi » ср юни 25, 2008 10:32 am

Гледаме с моя син/на 7 год./ всички предавания.Незнайно защо на него са му много интересни и покрай него и аз започнах да ги гледам.Прави ми впечатление че във всички ремонта е на апартаменти или за ново строителство.Скоро се замислих че много хора както и аз си купуват стари къщи и ги ремонтират.Ето и моето предложение - [b]Направете ако трябва цяла поредица за ремонт на стари къщи.[/b]
А ако нямате терен аз имам една такава която се нуждае от ремонт мога да Ви я предоставя.Но предполагам че наистина ще има успех ако покажете изолация, под и всичко което може да се направи в старите къщи.Но като казвам стари наистина стари - керпичени.Дано това предложение Ви хареса.

Потребителски аватар
resco
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: чет яну 24, 2008 11:58 am

Мнение от resco » чет юни 26, 2008 7:56 am

Здравейте! Така и така всички тръгнаха да дават предложения, та да лансирам и аз моите, ако ви допаднат може и да ги видя на лента скоро...
1. повечето от ремонтите показани в предаването са на по-обени и големи по-размер апартаменти или сгради, но на мен лично ми е интерено, как тези и много другиспоменати малко по-горе идеи, ще се приложат в ремонта и обзавеждането на сгради с по-малка квадратура? Да речем апартамент 75 квадрата който има хол с тераса, спалня и кухня с тераса. Има много такива строени по соц време тъй че... ще е от полза. Все по-често попадам на идеи ис айтове за това как да се обединяват стаи, но не попадам на това как тези стаи които вече имаме да направим да са по-функционални и да изглеждат по-големи посредством различни мебелни конфигурации.
2. Идеята за парното и камината на колегата по-горе ми допада много, но ще се радвам да разгледате и камини (горивни камери) с отопление постердством въздухоотводи и как могат те да се разполагат.
3. Въпреки че не съм сигурен дали е възможно, би ли било възможно в края на предаването да се изписват подробности за помещението което е ремонтирано - квадратура, изполвани материали, цени (поне ориентировъчни), както и използвани материали?
4.Ако е възможно да ни покажете и малко полева работа - имам предвид ремонти в двора на къщата, озеленяване, поставяне на напоитрелна система, ремонт и направа на пейки и зони за отмора и почивка, така да се каже да излезем от рамките на панелката?
5. и последно, обещавам :) Много бих се радвал на поне едно предаване в което да се показва как се слага паркет под вече съществуваще, тежка и огромна соц. секция и как би било решено това като проблем, тъй като същата не можа да бъде преместена по-далеч от пределите на стаята. Единия вариант за който аз се сетих е с кант от гранитогрес по краищата на стаята, но има ли друг и какъв?
Мерси предварително и още веднъж - страшно предаване сте... дано дълги години да ни радвате с нови идеи.

Потребителски аватар
too_too
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: чет авг 14, 2008 9:25 am

Мнение от too_too » чет авг 14, 2008 9:55 am

Здрвейте! Моето предложение е да се покаже нещо такова:

Изображение

Изображение

И аз искам да си направя нещо подобно вкъщи, но не ми е ясно как става точно! Бих се радвала да го видя!
Не знам какво искам, но го искам веднага!

Потребителски аватар
vdim4
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср май 28, 2008 9:53 pm

Мнение от vdim4 » вт сеп 16, 2008 10:30 pm

Е, хайде най-накрая през новия сезон да видим и нещо за естествения паркет, дюшаме или корк например. Вярно, е че спонсорите трябва да се уважават, но няма как да се сложат във всички стаи гранитогрес, мокет и ламинат - все пак има и жилища дето не се дават под наем!
Хората ползващи подобен форум искат да направят нещо сами за себе си. Майсторите си знаят...

Потребителски аватар
valkatawe
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пет окт 17, 2008 4:20 am

Мнение от valkatawe » пет окт 17, 2008 4:35 am

Искам от да ви благодаря, за хубавото предаване. :\:D/: Продълажавайте, все така добре :\:D/:

Потребителски аватар
cocolino
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон ное 03, 2008 3:15 pm

Предложение на тема за предаване!

Мнение от cocolino » пон ное 03, 2008 3:43 pm

Здравейте! Предлагам ви да направите предаване за обновление на входно помещение на блок тип соцреализъм. Всички знаете панелките в които живеят над 50% от Софиянци, а и в доста градове на България. Много ми се иска да видя по красиви и приветливи "входове". Нашият дом не започва от вратата на апартамента, а с градинката пред блока и входното помещение. Моля ви за идеи как да сменим дограмата на входа,каква да бъде тя, как е най-добре да бъдат изнесени пощенските кутии, с какви бои е най-добре да бъде боядисано подобно помещение? Бих желала да видя подобна тема в предаването и с цел, това да даде стимул и пример на живеещите в такива блокове, че сами може да променим сивотата и грозните гледки пред вратите ни!

Потребителски аватар
virtualna_mk
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед ное 09, 2008 3:46 pm

Мнение от virtualna_mk » нед ное 09, 2008 5:15 pm

Поздравления за хубавите предавания :applause: Дано още далго да сте ни от полза с вашите савети.Искам и аз да дам своята идея за предаване,а тя е-
1.Как се прави бетонна пло4а варху гредоред.Откаде трябва да се запо4не и какви материали ще се използват. И какав е резултата от ц
ялостната изработка,след като се премахне гредореда.
2.Изграждане на мрасен канал на ка6та при положение 4е липсва централен мрасен канал.
Дани идеите ми се сторят интересни и полезни на много от зрителите и потребителите на саита.

Потребителски аватар
Петя Начкова
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср ное 19, 2008 9:24 pm

Мнение от Петя Начкова » ср ное 19, 2008 9:34 pm

Здравейте на всички.
моето предложение е:защо не направите български вариант на DIVINE DESIGN което следя по Zone club.Не знам какви са условията по които те работят,но смятам че ще бъде много сполучливо предаване.
Поздрави

Потребителски аватар
Radi_i
любител
Мнения: 51
Регистриран: вт яну 27, 2009 7:01 pm

Ремонт на детска стая

Мнение от Radi_i » съб мар 28, 2009 12:52 am

Така или иначе ще правя ремонт на детската стая.Ще я изкъртя до панел ще сложа нова ел.инсталация,водно подово,вътрешна изолация по стените и тавана и накрая гипс картон и разбира се нови мебели.Ще е екшън за съседите,но мисля че ще е интересно за зрителите!ха ха ха :painting: може да стане хубаво предаване :lol: или да влезем в господари на ефира :grandpa:
vervaite mi

Потребителски аватар
milena_nikolova13
начинаещ
Мнения: 14
Регистриран: нед сеп 11, 2011 8:41 pm

Мнение от milena_nikolova13 » нед окт 30, 2011 4:47 pm

Прегледах почти всички предавания-но никъде не видях такова,дето да покаже-ПОКРИВНА КОНСТРУКЦИЯ НА КЪЩА-БЕЗ КЕРЕМИДИ! :idea:

Потребителски аватар
milena_nikolova13
начинаещ
Мнения: 14
Регистриран: нед сеп 11, 2011 8:41 pm

Мнение от milena_nikolova13 » ср ное 02, 2011 8:21 pm

Искам да си направя покрива на къщата,като тераса,или градина-не с керемиден покрив-КАК СЕ ПРАВИ ТОВА!

Отговори