ПОМОЩ лоша МИРИЗМА!

Добри идеи за сръчни майстори

Потребителски аватар
dido_ds
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон окт 12, 2020 8:52 pm

ПОМОЩ лоша МИРИЗМА!

Мнение от dido_ds » пон окт 12, 2020 8:59 pm

Здравейте моля за съвет , от няколко дена се мъча с един апартамент който закупих, понеже е живяла някаква баба без ток и вода 10г и вътре беше леш тип клошарка, но проблема е от остатъчната миризма , махнах тапетите изхвърлих вратите измих таваните но си мирише на урина явно от котки или кучета или от бабката и миризма на хлебарки.Купих един френски препарат за обезмирисяване уж ще махне нещо но май няма ефект.Въпросът ми е след като го шпакловам изцяло дали ще се махне тая натрапчива миризма . Да не стане така да го шпакловам целия и после да се чудя кой път да хвана.Ако имате идея за решаването на проблема ще съм благодарен.

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Re: ПОМОЩ лоша МИРИЗМА!

Мнение от tmilanov » вт окт 13, 2020 6:30 am

Вероятността да се премахне изцяло миризмата не е голяма поради насищането и в стените, и в пода на жилището. Ако не сте изкъртили старата замазка до плоча миризмата ще продължава да Ви мъчи. Освен това щом по стените е имало тапети в момента който започнете да правите нова шпакловка тя ще започне да се подкожушва (да прави мехури) и да се отлепва. Тапетното лепило отблъсква гипса и резултата е никакъв, а работата - мъчителна. Освен, че сте измили тавана и стените ще трябва и да изчукате старата шпакловка, ако искате да имате ефект.
А относно миризмата опитайте с някой от почистващите препарати в които има и белина, все пак явно в този апартамент не е правен ремонт откакто е построен. И за да може да си помогнете по-добре, докато апартамента е празен го дръжте повече време отворен, за да се проветрява по-дълго.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
Jivkaaaaa12
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб окт 17, 2020 4:08 pm

Re: ПОМОЩ лоша МИРИЗМА!

Мнение от Jivkaaaaa12 » съб окт 17, 2020 4:15 pm

zdraveite nujdaaqse ot pomojsh za moq dom iska golqm remont pak az I snimami nikade ne rabotim I nqmame vazmojnost za remon molq za pomosh . Mn shte sme shtaslivi s sinami da me odobrite davam si tel. nomer za vrazka 0894048309

Потребителски аватар
Polina vasileva
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: чет окт 22, 2020 8:24 am

Re: ПОМОЩ лоша МИРИЗМА!

Мнение от Polina vasileva » чет окт 22, 2020 5:06 pm

Здравейте Много бих искала да се свържа с вас и да помогнем на едно семейство което е много изстрадал Намира се в област Видин село покрайна семейството е много зле майка и син живеят в много лоши условия няма дори и покрив над главата половината къща им е паднала направих снимки отидох при кмета но той нищо не може да направи Много бих искала вие да направите нещо за тази майка и този син как мога да се свържа с вас ще ви изпратя снимки да видите какво е положението при тях Аз каквото мога им помагам готвя им нося всеки ден топла храна но усилията са доста повече не само храна те нямат подслон къде да посрещнат студената зима и да посрещнат топъл Уют моля ви се за информация да се свържа с вас и да помогнем на това изстрадало семейство....

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Re: ПОМОЩ лоша МИРИЗМА!

Мнение от tmilanov » чет окт 22, 2020 5:39 pm

Не знам към кого се обръщате за помощ, но лично аз няма как да помогна, защото само пътуването да Видин е не по-малко от 200 км, а за тази цел трябва да се зареди колата с гориво, за което са нужни пари. Предполагам, че се обръщате за помощ към самото предаване "Мисия моят дом", но аз не съм представител на предаването, а човек с някакъв опит, но също съм с ограничени финансови възможности. Ако търсите помощ от "Мисия моят дом", трябва да ги търсите на друго място или се обърнете към администраторите и модераторите за помощ.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори