Некоректен майстор - Юлиян Благоев (София)

Tърси и предлага работа
Потребителски аватар
georgij
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср ное 18, 2020 3:02 pm

Некоректен майстор - Юлиян Благоев (София)

Мнение от georgij » ср ное 18, 2020 3:09 pm

Здрвейте,
Аз искам да посъветвам хората, на които им предстои ремонт за шпакловане на стени и тавани, да се пазят от Юлиян Благоев 0885000198. Работи в София. Ползвах услугите му за шпакловане на цял апартамент, ново строителство, като му платих шпакловане и шкурене. Тъй като жилището още нямаше изградена баня, след като завърши шпакловането ми каза, че е по-добре да се изшкурят стените, след като се завърши банята, защото при рязането на плочките ще се наранят стените и по-добре ще е това да стане накрая. Аз вече бях му платил предварително и му се доверих. След няколко седмици, когато си направих банята го потърсих, но няколко пъти ми се оправдавяше, че нямал време. Това продължи няколко седмици. Разбрахме се най-накрая, след няколко разговора, да дойде в определен ден. В уречения ден той не дойде. Тогава го търсих отново, но беше ме блокирал. Звъннах му от друг номер и веднага си вдигна телефона. Започна да се оправдава с абсурдни неща и накрая се съгласи и дойде. Дойде с 2 шкурки в ръка, без маска, без жираф, без дори маламашка, на която да закачи шкурката и почна да шкури на ръка през пръсти. Отделно, шпакловането му е с доста ниско качество. Задължително избягвайте услугите му!

Отговори