Търся фирма или индивидуални лица за ремонт

Tърси и предлага работа
Потребителски аватар
indadust
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед юни 14, 2009 11:02 am

Търся фирма или индивидуални лица за ремонт

Мнение от indadust » нед юни 14, 2009 11:09 am

Здравейте !
Стана време да се прави и у нас ремонт,но немога да намеря професинални хора които да работят бързо,чисто и качествено срещу нормално заплащане.От София съм и имам нужда от ремонт на баня,тоалетна,два коридора и ремонт на балкон (приобщаване към кухнята).Моля да ми препоръчате майстори или самите те да пускат предложения.
Отново наблягам,че както всички други хора наблягам на срок пари и чиста и качествена работа.Мерси предварително!

Потребителски аватар
Hristov
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт юни 30, 2009 12:21 pm

гипсокартон

Мнение от Hristov » вт юни 30, 2009 1:46 pm

Здр:),ако ремонта който сте предприели включва гипсокартон ми се обадете на GSM 0884478475 Христов

Потребителски аватар
maistor
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: чет юли 02, 2009 7:28 pm

Мнение от maistor » чет юли 02, 2009 8:01 pm

Само да ти кажа да се пазиш от ментета http://profistroi.freehostia.com/ . Има ги и такива доста. Как да ги разпознаеш? Не знам. Може би да търсиш препоръки на всяка цена.

Потребителски аватар
vasilcho
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: чет май 21, 2009 4:40 pm

Re: Търся фирма или индивидуални лица за ремонт

Мнение от vasilcho » пон юли 20, 2009 4:56 pm

indadust написа:Здравейте !
Стана време да се прави и у нас ремонт,но немога да намеря професинални хора които да работят бързо,чисто и качествено срещу нормално заплащане.От София съм и имам нужда от ремонт на баня,тоалетна,два коридора и ремонт на балкон (приобщаване към кухнята).Моля да ми препоръчате майстори или самите те да пускат предложения.
Отново наблягам,че както всички други хора наблягам на срок пари и чиста и качествена работа.Мерси предварително!
здравеите ако все още търсите хора за ремонта 0878988010
плочки,шпакловки 0899932908

Отговори