майстори в бг

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
d.rado
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср апр 27, 2011 6:12 pm

майстори в бг

Мнение от d.rado » съб окт 29, 2011 2:33 am

имали добри майстори вече

Потребителски аватар
LaCroix
начинаещ
Мнения: 12
Регистриран: чет яну 17, 2013 4:13 pm

Re: майстори в бг

Мнение от LaCroix » пон мар 18, 2013 11:33 am

d.rado написа:имали добри майстори вече
чуеш ли името ВЪЛКАН ДРЕНЧЕВ - бягай като попарен.
толкова МЪРЛЯВА и НЕСКОПОСАНА работа.

уж познати ми го препоръчаха, като способен! идея си нямаш тази гад какви поразии и недодялани изпълнения направи.
нямах много време да отделя за контрол, но го изгоних навреме.

Този "майстор" ВЪЛКАН ДРЕНЧЕВ - НИКОГА ПОВЕЧЕ няма да получи препоръка. МЪРЛЯЧ НЕСКОПОСАН и НЕКАДЪРЕН!

Потребителски аватар
achi_mm
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: вт мар 19, 2013 12:56 pm

Мнение от achi_mm » вт мар 19, 2013 1:02 pm

Ама въобще него жялиш тоя човек!

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » чет май 16, 2013 8:52 am

Има ли майстори вече? Има си една много хубава и стара приказка: "По дрехите го посрещаш, по ума го изпращаш". Същата приказка се отнася и за майсторите, ама мъничко преиначена. Като го посрещнеш по дрехите, виж му и инструментите - не само марката на инструментите, ами и начина по който са поддържани, след това му чуй компетентното мнение, нищо, че е препоръчван от добри познати и чак тогава прецени за себе си дали си заслужава риска да го наемеш за дадена работа. Както има хора и хора, така има майстори и майстори. Едни са вещи в работата си, други - мърлячи, трети - средно положение. Риск има навсякъде, дали ще си купиш качествени дрехи или обувки, дали ще е храна, дали ще е някаква мебел - винаги има риск. А че има качествени майстори - има! Най-елементарния пример са форумите в "Мисия моят дом". От там се разбира какви са не само майсторите, ами и клиентите. Задават се някакви некомпетентни въпроси, където се чудиш за какво става дума, други пък питат по същество - ясно и конкретно. Отговорите показват кой, колко е "навътре" в материала. Ето го извода дали има или няма качествени ХОРА И МАЙСТОРИ, И ТЪРГОВЦИ, И ЛЕКАРИ, И АДВОКАТИ и всякакви професии за които може да се сети човек. Навремето Диоген е търсил ЧОВЕКА с фенер, ама в легендите не пише дали го е намерил.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:


Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » вт окт 01, 2013 8:45 pm

Вероятно става дума и за "hristmm" срещу "hristmm"?! Имаше едно такова произведение: "Крамер срещу Крамер", че и филм бяха създали... Хайде да се пробваме кой колко може, пък после да си казвате мнението!
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
pionich
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт ное 05, 2013 12:22 pm

Мнение от pionich » вт ное 05, 2013 3:15 pm

Аз мисля, че има много кадърни майстори в България. Разбирасе има и много кълпазани. Но не е правилно да слагаме всички под общ знаменател :)

Потребителски аватар
znaiko
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт фев 11, 2014 12:24 am

Мнение от znaiko » вт фев 11, 2014 12:26 am

Има, има обаче трудно се намират и взимат скъпо. Но евтиното така или иначе по-късно излиза скъпо

Потребителски аватар
user123321
начинаещ
Мнения: 9
Регистриран: пон мар 24, 2014 11:02 am

Мнение от user123321 » пон мар 24, 2014 3:14 pm

Надявам се да има свестни и съвестни майстори все още, защото един така си остави ръцете и избяга с капарото и ключа ми, че ще ми трябват нови и майстор и ключ.. В моя случай ако аз си го бях започнала щях да се старая повече. Не ползвайте Борислав Маринов от Дружба (София)!!! Може само да ви "претупа" на високи цени! Много е некадърен, лъже за материалите, които ще ползва и ако нямаш време да обикаляш с него просто ще ти сложи най-евтиното, мотае те със срока и накрая като се усетиш на къде отиват работите вече не вдига телефона. Нелоялен измамник!!!

Отговори