Метални решетки и врати...

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
coldflames
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед авг 10, 2008 10:22 pm

Метални решетки и врати...

Мнение от coldflames » нед авг 10, 2008 10:30 pm

Здравейте скъпи съфорумци!
Правя един проект (една къща), но засъжаление в района, а както и масово по българия съществува сериозна статистика на грабежите и влизането със взлом. Прозорците на помещението са много здрави и с решетки, затова те не са проблем. Обаче вратата пък за сметка на това не е. Затова и ми е възложено да намеря решетка или метална врата, ала уви бюджетът ми е силно ограниен, или иначе казано мога да разполагам с до към 200лв за направата на подобна.
Както разбирате нужно ми е най-финансово олекотеното решение, но все пак да се направи нещо, пък може и само решетка някаква.
Проблемът е, че след проучване в интернет така и не успях да попадна на подходяща фирма и оферта, и затова реших да се обърна към вас, тъй като ви имам за добре информирани.
Ако някой може да препоръча дадена фирма и съответно да остави някакви кординати към нея ще бъда благодарен! Единственото изискване е да има оферта макимум около горницата на бюджета.

п.п. Пропуснах да добавя - трябва да работят за района на град София !

Благодаря предварително! :D

Потребителски аватар
coldflames
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед авг 10, 2008 10:22 pm

Мнение от coldflames » нед авг 17, 2008 10:59 pm

Никой ли не е вещ по темата!?

Потребителски аватар
maistor-Razturko
начинаещ
Мнения: 23
Регистриран: пон авг 18, 2008 11:11 am

Мнение от maistor-Razturko » вт авг 19, 2008 4:23 pm

СОТ ::-k:

Потребителски аватар
coldflames
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед авг 10, 2008 10:22 pm

Мнение от coldflames » чет авг 21, 2008 6:09 pm

::-s: :( Твърде скъпо. Проекта не е кой знае какво, но просто има кофти оригинална врата, която вече е поизгнила. Трябва ни решетка или врата.

Отговори