Лято е - време за море, но и за ремонти

Водопровод, канализация
Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Лято е - време за море, но и за ремонти

Мнение от tmilanov » пон юли 03, 2017 9:16 pm

Здравейте на всички! Сега е времето, когато трябва да се почива, но и да се правят всякакви ремонти.
Питайте, питайте, питайте! С каквото мога и колкото е възможно ще се постарая да помогна, само питайте! Ако е възможно, освен писмени съвети, ако е възможно и ще дойда да го направя, но зависи от времето и разстоянието. На линия съм!
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
limo052
любител
Мнения: 94
Регистриран: ср мар 24, 2010 6:54 pm

Мнение от limo052 » вт юли 04, 2017 10:42 pm

колега май нямаш работа?дай някакви снимки на твой обекти.
Строителни услуги от алпинисти и на скеле,гипсокартон и други тел. за контакти 0898527222-Стилиян Йовев

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » ср юли 05, 2017 8:59 pm

Готово "Наборе", само кажи от кои моИ, а не "мой" обекти искаш снимки?
Е, все още не съм се научил да вися на въже и да работя люлеейки се, но нека да уважаваме занаятите си. Вие "колега" моя занаят и аз - Вашия.
Като ми видите обектите, дали ще се възхитите или ще започнете да бълвате негативно мнение с "особено голяма компетентност".
Ако си бяхте поставили макар и малко труд да прочетете няколко мои мнения щяхте да разберете колко разбирам и дали имам работа или не. Във Варна все още не съм ходил да работя, но смея да твърдя, че са ме канили в Бургас, в Слънчев бряг, в Дупница, в Пазарджик и много други места. Ако бях снимал всичките си обекти, нямаше да ми стигне картата с памет в телефона, но можете да видите и сайта който е публикуван и не е подновяван не поради нежелание, а поради факта, че сме достатъчно заети с колегата и по-добра реклама от устната реклама няма, а ние не можем да се оплачем от липсата на клиенти.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори