Имам нужда от съвет при боядисване на таван

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
genadieff
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср юни 08, 2011 10:07 pm

Имам нужда от съвет при боядисване на таван

Мнение от genadieff » ср юни 08, 2011 10:16 pm

Здравейте,

имам таван, който е частично гипсокартон, частично обикновен таван, но има много елементи и форми, които правят невъзможно неговото боядисване с мече или четка и трябва да е задължително с пистолет.

За жалост пистолетът който имам, не става за латекс точно. За почти всички други бои става, но не и за латекс. Та въпросът ми е следния - освен с латекс, който е малко или много класическото решение, с какви други бои може да се боядисва таван, така че хем да стои красиво, хем след година или две да не взема да ми падне, защото решението не е подходящо за таван или нещо подобно.

Ще съм много благодарен на всеки един, който може да ми даде някакви насоки, защото ми омръзна всеки да ме убеждава, че само латекса е боята, с която може да се боядисват стени и тавани. Все пак живеем в 21 век, сигурен съм че има куп бои, които също стават и може би дори с някои от тях да се получват много и красиви допълнителни ефекти, които латексът не може да постигне, като гланцов отблясък например.

Благодаря за мненията предварително.
Поздрави,
Веско

Потребителски аватар
Сръчен Майстор
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: съб май 21, 2011 1:28 pm

Мнение от Сръчен Майстор » чет юни 09, 2011 7:37 am

Мнения ще чуеш много, варианти също но за целта си наеми специалист Майстор Бояджия той със сигурност ще ти свърши работата.
Лесно е когато знаеш
Трудно е когато неможеш

Отговори