Звукоизолация на под

Подготовка на основата,подови замазки,плочки, паркети, мокети, декоративни подове
Потребителски аватар
Пенка Иванова
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед фев 14, 2010 9:43 pm

Звукоизолация на под

Мнение от Пенка Иванова » нед фев 21, 2010 10:21 pm

Здравейте "мисия моят дом". Не знам да ли съм на правилното място, но се надявам да намеря отговор от Вас. Гледал съм доста Ваши предавания и ми харесва как представяте нещата. Мисля че ссте прецизни а това съвпада с моите разбирания. Работата ми е далеч от стоителството:) , но съм техничар и държа на правилните решения, подход и изпълнение. Аиде стига толова..:) \Става дума за изоация на под. ЗА ЗВУКОИЗОЛАЦИЯ НА ПОД!!!. Куих нов апартамент. Започнах тотален ремонт в процеса на които установих осен другото че съседът отдолу има пролем със слуха и пуска тел си като в АРЕНА. Мога да му купя апаратче ,но не знам как ще реагира. Мога да го напердаша, но тои си не чува човека. Исакм да се изолирам. МОЛЯ вИ А МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ КАК. Има една особеност. Всичкада дограма без интериорните врати съм сменил с нов "САЛАМАНДЕР' В смисъл нивото не може много да се повдига .Да речем имаме право на 3 см. Чао. В очакване съм..

Потребителски аватар
bateto
любител
Мнения: 100
Регистриран: пет юли 04, 2008 4:37 pm

Мнение от bateto » пон фев 22, 2010 10:33 pm

3см са крайно недостатъчни!!! :[-X: :[-X: :[-X:
Пред възможността да го набиеш :lol: по-добре говори с него и направи за твоя сметка на тавана му (твоя под) шумоизолация с поне 6-8 см вата и гипсокартон на конструкция (предстенна обшивка, но на тавана).
anival е специалист по картоните и може да ме упрекне в терминологията :oops:
Успех!

Потребителски аватар
taliban4o
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: вт яну 05, 2010 1:05 pm

Мнение от taliban4o » вт мар 30, 2010 2:28 pm

Съгласен съм напълно с колегата-но все пак има варянти.
Полагане на ECHOBON 20мм след това само разливна мазилка.

Отговори