Дюшеме върху дюшеме

Подготовка на основата,подови замазки,плочки, паркети, мокети, декоративни подове
Потребителски аватар
D_Mateev
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед яну 30, 2011 12:44 am

Дюшеме върху дюшеме

Мнение от D_Mateev » нед яну 30, 2011 12:59 am

Здравейте! нов съм в тази област и затова ще ме извините ако има някой проблеми с форума-въпросът ми е :Трябва да поставям дюшеме върху старо такова.Смятам между тях да поставя изолационна подложка за ламиниран паркет и искам да захвана новото върху старото със видии а не със пирони .Дайте ми съвет -ще стане ли или какво ще ме посъветвате.Благодаря ви!

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Re: Дюшеме върху дюшеме

Мнение от Trockenbauer » съб фев 12, 2011 12:06 am

D_Mateev написа:Здравейте! нов съм в тази област и затова ще ме извините ако има някой проблеми с форума-въпросът ми е :Трябва да поставям дюшеме върху старо такова.Смятам между тях да поставя изолационна подложка за ламиниран паркет и искам да захвана новото върху старото със видии а не със пирони .Дайте ми съвет -ще стане ли или какво ще ме посъветвате.Благодаря ви!
Здравей,
под видии имаш предвид какъв тип рапидни винтове?
Да ще стане просто си купуваш рапидни винтове за дърво или такива за гипсофазерни плоскости/не за гипсокартонени!!!!!/Стъпката на резбата е различна,а тази за плоскостите е "двойна".
Обработи/консервирай старото дюшаме преди монтажа на новото.
Успех в начинанието.

Преди да късате "майсторските" си тапии,1-во ги заслужете. :wink:
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Отговори