В стаята се появи неприятна миризма,след като сложих фибран под дюшемето

Подготовка на основата,подови замазки,плочки, паркети, мокети, декоративни подове
Потребителски аватар
valiovakliov
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт дек 29, 2020 10:07 pm

В стаята се появи неприятна миризма,след като сложих фибран под дюшемето

Мнение от valiovakliov » вт дек 29, 2020 11:12 pm

Здравейте приятели,искам да ви споделя за моя проблем и ще ви бъда благодарен,ако ми помогнете.Живея на втория етаж на триетажна къща.Отдолу е бетонна плоча.Върху нея маисторите сложиха греди,между тях наредиха фибран XPS и го залепиха с пяна.Отгоре наредиха дюшемето,изциклиха го и го лакираха.Две от стаите са изолирани с фибран на тавана.Отванка етажа също е изолиран с фибран.Проблема е че вечер,като напаля парното се получава лоша миризма,непоносима като в обор,особено в малката стая.Ако някой знае на какво се дължи и какво трябва да правя,моля да ми каже.Благодаря предварително!

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Re: В стаята се появи неприятна миризма,след като сложих фибран под дюшемето

Мнение от tmilanov » чет дек 31, 2020 3:48 pm

Малко е вероятно миризмата да е от фибрана. По-вероятно е да е от пяната, но предполагам, че след време ще изветрее. Може би да имате прогнили дъски или бичмета на дюшемето и благодарение на химическите реакции между дървенията и пяната да се е получил този неприятен мирис.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
valiovakliov
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт дек 29, 2020 10:07 pm

Re: В стаята се появи неприятна миризма,след като сложих фибран под дюшемето

Мнение от valiovakliov » нед яну 03, 2021 2:44 pm

Благодаря ти за мнението приятелю,задължен сам ти!

Потребителски аватар
valiovakliov
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт дек 29, 2020 10:07 pm

Re: В стаята се появи неприятна миризма,след като сложих фибран под дюшемето

Мнение от valiovakliov » чет окт 14, 2021 9:14 am

Здравейте приятели,пиша ви защото моя проблем с миризмата продължава да го има.Лятото,когато парното не се палеше,нямаше проблеми и сега,когато отново почнах да го паля,пак почна да намирисва неприятно.Мисля си,да не би това нещо да се получава,защото майстора слага пяна върху тръбите на парното на определени места и ако е така,какво ще ме посъветвате да направя?Или пак му е нужно още време,за да изчезне миризмата?

Отговори