подова замазка върху осб-плоскости

Подготовка на основата,подови замазки,плочки, паркети, мокети, декоративни подове
Потребителски аватар
bendjamin4eto
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пон ное 24, 2008 1:11 am

подова замазка върху осб-плоскости

Мнение от bendjamin4eto » пон ное 24, 2008 1:21 am

здравейте,аз съм нова във вашия форум и виждам,че тук пишат хора,които разбират от ремонти :D ,искам да ви попитам как трябва да се направи подова замазка върху осб плоскости-къщата ни е сглобяема и е на два етажа,пода на втория трябва да се изравни понеже плоскостите се разминават и ще бъде трудно да се постави ламинат.Също така на втория етаж има и баня,в която пода също е осб.Казаха ни, че се прави замазка с мрежа,но аз се питам дали няма да се напои дървото от бетона и да се подуе.В момента ми мина друга идея-ако се сложи фибран или нещо такова направо върху осб-то и отгоре се сложи цимента и се изравни,дали няма да е по-добре(имаме възможност за повдигане най-малко 5 см).Ще ви бъда искрено благодарна,ако ми помогнете.

Потребителски аватар
bendjamin4eto
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пон ное 24, 2008 1:11 am

Мнение от bendjamin4eto » пон ное 24, 2008 12:42 pm

всъщност сега като се разрових малко видях,че може да се изгради сух под върху гредоред,а нашия под може да се каже,че е нещо подобно(нали е дървен).Мисля си,че това май е най-доброто решение да се сложи посипка и отгоре гипсофазер.

Потребителски аватар
maistor Slavi
специалист
Мнения: 38
Регистриран: съб май 10, 2008 9:52 am

Мнение от maistor Slavi » вт ное 25, 2008 12:59 pm

Сама си открила вярното решение .
Браво.

Отговори