Подова изолация

Подготовка на основата,подови замазки,плочки, паркети, мокети, декоративни подове
Потребителски аватар
фют
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон мар 31, 2008 2:35 pm

Мнение от фют » пон мар 31, 2008 2:38 pm

А може ли някой да ми каже ориентировъчно каква е цената на кв метър за добра изолация на под?
Понеже ще купуваме апартамент над магазин смятаме да го шумо- и топлизолираме.
Благодаря предварително!

Потребителски аватар
cerrone
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пет окт 01, 2010 1:49 am

Мнение от cerrone » пет окт 01, 2010 1:52 am

pecito82 написа:Взех си апартамент който се строй в момента, та целия ми апартамент е на еркер т.е под мойта плоча има само парко места и не е затворен от никаде. Ще ми слагат 5см стилиопор под плочата. Та въпроса ми е да ли да си сложа върху плочата екструдиран полистирен с армирана мрежа и замаска за по добра топло изолация? Благодаря за мненията
Малко стара тема, но актуална за мен. Ще съм благодарен ако някой ме посъветва относно абсолютно същия въпрос, който е задал pecito82

Колко ще се подобри топлоизолацията ако плочата се затвори и отвътре с Фибран?

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Мнение от Trockenbauer » съб фев 12, 2011 2:18 am

cerrone написа:
pecito82 написа:Взех си апартамент който се строй в момента, та целия ми апартамент е на еркер т.е под мойта плоча има само парко места и не е затворен от никаде. Ще ми слагат 5см стилиопор под плочата. Та въпроса ми е да ли да си сложа върху плочата екструдиран полистирен с армирана мрежа и замаска за по добра топло изолация? Благодаря за мненията
Малко стара тема, но актуална за мен. Ще съм благодарен ако някой ме посъветва относно абсолютно същия въпрос, който е задал pecito82

Колко ще се подобри топлоизолацията ако плочата се затвори и отвътре с Фибран?
Здравей,
Препоръчвам каменна вата за под на ROCKWALL.
Не зная защо си се спрял на екструдиран полистирен-"фибран".
Успех в начинанието.

Преди да късате "майсторските" си тапии,1-во ги заслужете. :wink:

Отговори