Скърцащ ламинат

Подготовка на основата,подови замазки,плочки, паркети, мокети, декоративни подове
Потребителски аватар
vista_bs
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пет юли 10, 2009 7:03 pm

Скърцащ ламинат

Мнение от vista_bs » пет юли 10, 2009 7:07 pm

Здравейте,
има ли решение на проблема "скърцащ" ламинат без да се налага неговото пренареждане или замяна? Дали може да се намаже с нещо?

Потребителски аватар
shampur
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср май 12, 2010 8:44 pm

Скърцащ паркет

Мнение от shampur » ср май 12, 2010 8:50 pm

Веждам ,че никой н отговаря на този въпрс. И аз имам същият проблем със скърцащ естествен паркет.Това скърцане се появи във всички стаи. Там където се минава най-много.(като пътечки).
Моят въпрос е следният:
Може ли да се лакира паркета отново ,за да спре скърцането или ще трябва да се цикли и пренарежда?

::-k:
Хайде ако има компетентни по този въпрос ,нека да отговорят и да дадат съвет. Моля :help: :help:

Потребителски аватар
palio
любител
Мнения: 179
Регистриран: чет яну 31, 2008 9:03 pm

Мнение от palio » чет май 13, 2010 10:53 am

Паркетът се цикли преди да се лакира. След цикленето се фугира и това може да помогне за скърцането. Незнам дали ще го спре :roll:

Потребителски аватар
shampur
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср май 12, 2010 8:44 pm

Мнение от shampur » чет май 13, 2010 2:17 pm

Благодаря все пак за отговора. Но и аз знам ,че трябва първо да се изцикли и след това да се лакира. Това ми е най малкият проблем. Само незнам дали от това ще има полза. ::-k: Някой ако е имал същият проблем нека да сподели,как се е справил снего.

Потребителски аватар
ZDANY
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пон окт 18, 2010 1:54 am

Мнение от ZDANY » пон окт 18, 2010 2:26 am

PARVO SE OPRAVIA DUP4ESE MALKA DUP4ECA I SE NALIVA PROTOPUR I TOI GO STIAGA I SPIRA DA SKARCA I SLED TOVA SA OSTANALITE PROCEDURI[

Ако се е разлепил се оправя и след това са останалите продцедури.
МОНТИРАНЕ НА ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ, РЕДЕНЕ, ПРЕНАРЕЖДАНЕ, ЦИКЛЕНЕ, ФУГИРАНЕ И ЛАКИРАНЕ НА ПАРКЕТ И ДЮШАМЕ 0896857405

Отговори