изолация и мухъл! ПОМОЩ.....

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
vdunkova
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср апр 07, 2010 5:00 pm

изолация и мухъл! ПОМОЩ.....

Мнение от vdunkova » ср апр 07, 2010 5:15 pm

:help: Здравейте имам един по специфичен проблем! Направихме жилище на баба ми в едно мазе - две преходни стаи и баня с тоалетна. Мазето се намира под гаражи и под нивото на улицата. Две от стените не са външни, а се опират в земята, третата стена е към коридорче ,което граничи с голямо заградено помещение което не се отоплява а четвъртата е с прозорец - ПВЦ нова дограма. На двете стени, които опират в земята отвътре е сложен стереопор на половината от тавана също. Отоплението е с климатик и духалка с термо реле на ток. Стаите не се отопляват постоянно и може би някой ще каже - МУХЪЛ. Е да и аз това ще кажа, но дали има спасение някакво? Моля ви за помощ! Какво да направим, ако е възможно ::-k: и да не е много скъпо. Пропуснах да кажа че пода е цимент отгоре подложка и ламинат. Проблема е че мухъла е вече в гардеробите. Как да изолираме и дали една камина на дърва би могла да реши проблема след това, защото четох че климатиците не са удачни за отопление!? :help:

Отговори