Изравняване на стени и окачен таван.

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
cr1cke7
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет окт 13, 2011 8:37 pm

Изравняване на стени и окачен таван.

Мнение от cr1cke7 » чет окт 13, 2011 9:56 pm

Здравейте колеги.Започнах ремонт в една от стайте.Ремонта се състой от подмяна на старата дограма с нова.Махане на тапетите измазване на стените шпакловане и слагането на окачен таван.И така махнах старите тапети и саборих на места мазилката защото има доста кривини на стените.На места до 3см което малко ме притеснява. След това започнах с поставянето на окачен таван.старият таван е кара таван и пуснах от гредите шиш с ухо който хванах здраво за гледите с видий,след това сложих анкер водачите ,обиколих цялата стая с UD профили.Наредих CD профилите и нивелирах с канап и нивелация.Започнах поставянето на картона с видий по основните профили през 15 см и по уд профилите също.В края не ми достигаха 6 см и бях приниден да сложа парчета от одрязаният гибс картон.има ли опасност от напукване?Другото което е ме притеснява също е стените.Как е най правилно да направя.първо да запълня големите дупки с хоросан.това ми е малко неясно как да изравня останалите неравности.парво да грундирам и след това с лепило ли е най добре.моля за съвет.качил сам няколко снимки до момента свършената работа.приемам всякакви забележки и съвети.благодаря предварително.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
andrey
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср дек 14, 2011 3:40 pm

Мнение от andrey » ср дек 14, 2011 3:51 pm

ako imash vazmojnost mahni cqlata mazilka po dobro ot tova nqma .... Izviniavam se za latinicata ,no sam nov v foruma i ne namiram kirilizatgora kade e ?


Модератор:

Изображение

Отговори