Цените на ремонта

Препоръки и коментари
Потребителски аватар
joro_85
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед юни 20, 2010 4:09 pm

Цените на ремонта

Мнение от joro_85 » нед юни 20, 2010 4:15 pm

Здравейте! Интересува ме, при кандидатсване и евентуално одобрение, каква част от разходите се поемат от предаването и каква от мен... Подздрави за доброто предаване, гледам с интерес 2 подобни и по руската телевизия :\:D/:

Потребителски аватар
r_petrova
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пет дек 10, 2010 6:41 pm

Мнение от r_petrova » пет дек 10, 2010 7:14 pm

Здравейте и поздравления за доброто предаване! :applause:
С моето семейство обмисляме да правим ремонт на нашето жилище и за тази цел ще се регистрираме за участие. Но също така ни интересува какво ще е нашето финансово участие, ако бъдем избрани за участие в предаването.

Потребителски аватар
moderen
начинаещ
Мнения: 13
Регистриран: нед мар 23, 2008 3:19 pm

Мнение от moderen » съб дек 11, 2010 7:23 pm

Кога ще излезете с ремонтите извън София?

Потребителски аватар
mamolini
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср мар 23, 2011 1:03 am

Мнение от mamolini » ср мар 23, 2011 1:09 am

Здравейте, с приятелката ми ни предстои "грандиозен", ремонт. Блъскаме си главите по цели нощи и дни пред какви ли не форуми и сайтове. Нямаме никакво време да обикаляме по фирми и консултанти ... Следя Ви с интерес всеки път. Последното предаване впечатли силно и приятелката ми. Таваните са ни фикс идея в последно време :) . Чудехме се какви са условията за участие и каква е финансовата рамка, в която трябва да се вместиме. Предварително Ви благодаря и пожелавам много успехи и спонсори за в бъдеще :) продължавайте все така да ни пълните очите :applause: :applause: :applause:

Потребителски аватар
veradina
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон дек 12, 2011 11:57 am

Мнение от veradina » пон дек 12, 2011 12:13 pm

Здравейте и поздравления за интересното предаване и полезните съвети.От доста време обмислям да направя ремонт на жилището (етаж от къща), в който живея.С голям интерес следя предаването и нещата в сайта и ми се искаше да регистрирам за участие, но не знам дали одобрявате участници, които не са от София.Мога ли да се регистрирам все пак?

Потребителски аватар
bastyna
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед юни 03, 2012 1:38 pm

Форма за участие

Мнение от bastyna » нед юни 03, 2012 2:11 pm

Интересувам се от Вашето предаване и всички неща които правите. Също така имам въпрос, кога се очаква да работите извън София, конкретно питането ми е за Бургас. Другото което ме интересува е как се формира цената на ремонта, имам къща и желая част от довършителните работи да се направят от добри майстори ( от Вас). Ще съм благодарен на отговор , може и на ЛС.

Потребителски аватар
koleva_asq
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт юли 24, 2012 9:35 pm

Мнение от koleva_asq » вт юли 24, 2012 9:43 pm

Здравейте и аз като другите потребители се интересувам дали правите ремонти извън София, и по конкретно Велико Търново. Също така и как стои въпроса с заплащанетп ;) Благодаря предварително !

Потребителски аватар
evelina
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет ное 08, 2012 12:29 pm

Цени?

Мнение от evelina » чет ное 08, 2012 12:36 pm

Здравейте,интересувам се горе доло какъв бюджет се изискава,знам,че е различно според това какво ще се прави,но с какъв бюджет горе доло идват хората?И какво се заплаща за работа?

Потребителски аватар
vencislava33
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон авг 17, 2015 12:32 am

:)

Мнение от vencislava33 » пет авг 28, 2015 11:29 am

Интересувам се от предаването ви. Бих искала да зная кога се очаква да работите извън София и каква част от ремонта би се поела от мен.

Потребителски аватар
Доброслав
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед ное 19, 2017 6:08 pm

Здравеите

Мнение от Доброслав » нед ное 19, 2017 6:29 pm

Здравейте бих се радвал много за удобрението ви за пемонт на дома ни.Ния сме младо семейство Тико що закупихме апартамент и в момента ни е доста не по-силно да го оправим.С малко дете сме наложи се да се изнесем от нас ....

Потребителски аватар
pawlina
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт яну 15, 2019 10:30 am

тотален ремонт

Мнение от pawlina » пон мар 11, 2019 10:29 am

Здравейте. Престои ми тотален ремонт и бих искала да бъде извършен от вас за да съм сигурна в качеството на услугата, независимо от цената. Как мога да се запиша?

Отговори