Мръсни стъклопакети

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
Parakosa
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт фев 13, 2018 10:47 pm

Мръсни стъклопакети

Мнение от Parakosa » ср фев 14, 2018 6:04 pm

Както се вижда от името на темата след монтажа на дограмата останах леко изненадан.Почнах генерален ремонт на вилата и първо се почна от дограмата.Избрах 6 камерен профил КМГ златен дъб и тройни стъклопакети.обкова е Сиегенея.Причината заради,която се спрях на среден клас профили е заради съвет от познат в стройтелството,че в БГ няма смисъл човек да плаща за скъпи неща,понеже,,,,,,,,,всичко накрая излиза средна хубост.
Като измих леко стъклата и се оказа доста оплескани вътре,имам предвид че има някакви технологични линиики вътре,и петна .......с две думи ужас.След монтажа имаше няколко пакета нехерметични и като дойдоха от фирмата да ги подменят...........странно новите пакетети кристално чисти :lol: :lol: :lol: :lol: и сега като ги запознах с проблема леко им стана тъпо.Чакам да видим какво ще ги правят........май май ще има нови стъкла.Основния проблем е тук че имам 6 пистолет-врати.След монтажа вратите стояха там където ги оставиш,сега леко се затварят на 45 градуса.Това на какво се дължи и може ли да се коригира,понеже след 2 месеца ще идват да ми довършват едни врати,че времето на Витоша не е много за ремонт.
Благодаря за отделеното време :\:D/:

Отговори