Проблем с влагата

Разновидности, материали, технологии

Потребителски аватар
ddiddi
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон май 25, 2009 10:38 am

Мнение от ddiddi » пон май 25, 2009 10:41 am

клапаните за дограма наистина са ефикасни, след като си сложихме новата дограма, през зимата се получаваше невероятен конденз, но след поставянето на клапаните проблема са разреши :\:D/: :\:D/: :\:D/:

Потребителски аватар
petar-ivanov
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср ное 03, 2010 10:00 am

как да спрем влагата

Мнение от petar-ivanov » ср ное 03, 2010 10:09 am

Най-доброто решение да се спре влагата е една еко-система която се пройзвежда от българската фирма ммоторс.Аз бях пробвал какво ли не но все не даваше ефект докато не монтирах тази система.Най-хубавото при нея е,че тя се вкл автоматично когато влажноста на въздуха се повиши като не позволява да се образува мухъл и плесен и е мн безшумна което е голямо предимство.Цената беше някъде около 400 лв и мисля че е с 3 години гаранция.

Потребителски аватар
molar
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пет ное 12, 2010 2:06 am

Мнение от molar » пет ное 12, 2010 2:18 am

вижте не виждам какъв е проблема да има вътрешна изолация. единствената разлика е че можеш да използваш стената като акумолатор на енергия.така че дали е отвън или отвътре е =

Потребителски аватар
ppee
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон фев 22, 2016 11:08 pm

влагоулавяне

Мнение от ppee » вт фев 23, 2016 12:05 am

Влагоуловители под наем,голяма гама от машини на WWW.VSICHKOPODNAEM.COM.След наводнение най доброто решение за изюистване на просмуканата влага от стени и подове и предотвратяване на мухъл и плесен е Влагоуловителят.

Отговори