почистване на плочки

Споделете своя опит с ремонтите, преустройствата и декорацията на жилището

Потребителски аватар
thex
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: съб юли 19, 2008 9:41 pm

почистване на плочки

Мнение от thex » съб юли 19, 2008 9:43 pm

С какво да почистя плочките?
Последна промяна от thex на пет ное 27, 2009 3:25 am, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
bateto
любител
Мнения: 100
Регистриран: пет юли 04, 2008 4:37 pm

Мнение от bateto » пон юли 21, 2008 9:02 am

Ардекс имат един много агресивен продукт за почистване на плочки, който ще ти свърши работа: http://www.ardex.bg/. Успех! :\:D/:

Потребителски аватар
радостина
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: нед юни 22, 2008 12:52 pm

Мнение от радостина » пон юли 21, 2008 11:21 am

И кой точно е този продукт? Дай моля те малко повече информация за него.

Потребителски аватар
biri4kata1967
любител
Мнения: 134
Регистриран: пон май 26, 2008 3:04 pm

Мнение от biri4kata1967 » пон юли 21, 2008 12:01 pm

Здравейте! Колега тъкмо и аз разгледах адреса който си дал ама там има само хигиенни почистващи препарати !Кой от тях е за отстраняване на фуги ? Изпробвал ли си го ? Действа ли ? ина мен ми е любопитно защото аз досега не съм виждал такъв "вълшебен"препарат !Ако действително премахва фугите ще е "нов живот за плочките"

Потребителски аватар
tyson
любител
Мнения: 50
Регистриран: вт фев 19, 2008 12:02 pm

Мнение от tyson » пон юли 21, 2008 1:05 pm

bateto написа:Ардекс имат един много агресивен продукт за почистване на плочки, който ще ти свърши работа: http://www.ardex.bg/. Успех! :\:D/:
Сигурно е имал в предвит за почистване на фугите, а не за премахване на старата фигировка ::-k: :cry:
И на мен ще ми е мн полезен ако има такъв препарат :help:
Но ко да се прави ще трябва да се действа механично :roll:
Кажете поне с какъв инструмент е най подходящия за премахването на старите фуги :?

Потребителски аватар
bateto
любител
Мнения: 100
Регистриран: пет юли 04, 2008 4:37 pm

Мнение от bateto » пон юли 21, 2008 2:59 pm

Препарата не го знам като име - гледах го на една тяхна презентация - мисля, че на посочените телефони ще дадат отговор. По принцип препарата е за почистване на плочките от останала и непочистена фугираща маса, но ако не се внимава "яде" и фугата. Ясно е, че не може да премахне старата фуга, но е добро като за начало. Инструмент няма - много внимавай с какво "ръчкаш" да не съсипеш фаската на плочката, че тогава отиваш на сигурна смяна на плочките. Пробвайте. По мое мнение резултата ще е добър :\:D/: !

Потребителски аватар
biri4kata1967
любител
Мнения: 134
Регистриран: пон май 26, 2008 3:04 pm

Мнение от biri4kata1967 » пон юли 21, 2008 3:21 pm

Разбирасе нищо не пречи да пробва защото механичният начин за сваляне на фугата ще е голямо шоу ! изка се повишено внимание и става много бавно! А и ако го прави за първи път може да начупи фабричните кантове и ще се откаже още на първия кв. м ! А ако изка може да сподели дали от препарата има ефект -успех

Отговори