Интериорен дизайн/Довършителни работи в Бургас

Споделете своя опит с ремонтите, преустройствата и декорацията на жилището

Потребителски аватар
demonizator
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед юли 27, 2008 1:17 pm

Интериорен дизайн/Довършителни работи в Бургас

Мнение от demonizator » нед юли 27, 2008 1:49 pm

Здравейте,

Предстои ми ремонт и обзавеждане на нов апартамент в Бургас и ми се иска да наема фирма или екип, които предлагат комплексни строително-ремонтни услуги. Знам, че излиза значително по-скъпо, но определено не ми се занимава с отделни майстори, които постоянно се оправдават и оплакват от работата на предишния и ежедневно трябва да им висиш на главата, за да свършат нещо в срок. Искам четири-пет човека, които си разбират от работата и работят със съвременни и качествени техники и материали да влязат в апартамента ми и да излязат след месец, когато всичко е готово.

Можете ли някой да ми препоръча такъв екип за Бургас?

Освен това, мислите ли че си заслужава да използвам услугите на интериорен дизайнер? Над половин година с приятелката ми обмисляме и избираме интериора на бъдещото ни жилище и стигнахме до според нас доста добър вариант. Но сега си мисля да потърся помощта на дизайнер да доизчисти идеите.

Знаете ли добри вътрешни дизайнери в Бургас?

Потребителски аватар
demonizator
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед юли 27, 2008 1:17 pm

Мнение от demonizator » чет юли 31, 2008 12:36 pm

:cry:

Потребителски аватар
maistor Slavi
специалист
Мнения: 38
Регистриран: съб май 10, 2008 9:52 am

Мнение от maistor Slavi » вт окт 07, 2008 11:01 am

питай Google

Потребителски аватар
bakoi
начинаещ
Мнения: 42
Регистриран: ср окт 15, 2008 12:02 pm

Мнение от bakoi » ср окт 22, 2008 9:52 am

абе брато нямате ли вестници там или фирми що питаш нас за такива работи. аз сам си направих това което казваш и не съм викал майстори щот аман от майстори (с приятели е по лесно). ще кажеш незнам с питане става и за всичко си има решение. потърси някоя строителна фирма те имат такива работници. иначе мога и аз да дойда да ти направя всичко но ще ти излезе скъпо :lol: :mhihi:
имам много интересни идеи

Потребителски аватар
taliban4o
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: вт яну 05, 2010 1:05 pm

Мнение от taliban4o » вт мар 30, 2010 12:45 pm

Мога да помогна и в двата случая -0887007602 или погледнете саитовете.
И се надявам ,че повече хора ще започнат да разсъждават като вас- понеже евтиното излиза скъпо .

Потребителски аватар
u3poD
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: съб мар 27, 2010 8:51 pm

Мнение от u3poD » вт мар 30, 2010 3:54 pm

колега темата е от 2008г. за 2 години мисля че проблема отдавна е решен

Отговори