Ремонт на покрив

Изолации,покрития, водоотичане

Потребителски аватар
shakur_bg
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пет апр 16, 2010 1:27 am

Ремонт на покрив

Мнение от shakur_bg » пет апр 16, 2010 1:35 am

здравейте имам въпрос живея на 5-тия етаж в блок на последния етаж покрива ми тече ужасно много е зле някой може ли да ми каже как може да се спре този теч какви материяли да се използват и как понеже аз съм начинаещ и бих искал да попитам също дали мога да го направя сам гледайки някое ваше старо предаване което да описва ремонта

Потребителски аватар
Dewalt
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: чет дек 03, 2009 9:00 pm

Мнение от Dewalt » съб апр 17, 2010 9:42 am

Защо не викнеш някого като компетентно лице.
Най малкото ще може да ти даде съвет.Предполагам че за всичко си има различна причина която трябва да се види на място

Потребителски аватар
ianis-build
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: нед мар 27, 2011 10:46 am

Мнение от ianis-build » нед мар 27, 2011 11:32 am

Последна промяна от ianis-build на пон яну 27, 2020 6:09 pm, променено общо 1 път.
"Янис Билд"ЕООД - Ремонт на покриви, хидроизолация на покриви, подмяна на улуци, покривни конструкции

Потребителски аватар
tetky
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пон май 26, 2008 9:09 am

Мнение от tetky » нед мар 27, 2011 8:44 pm

имах майстори от които съм много доволен всичко правят а покрива ми стана чуден с малко пари, но пък има и гаранция! ако някой иска мога да помогна !! :D

Потребителски аватар
nellyk
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пет апр 01, 2011 4:58 pm

откриване на теч

Мнение от nellyk » пет апр 01, 2011 5:04 pm

Много точно , по безразрушителен начин с инфрачервена камера могат да се откриват всякакви течове http://www.buildinspect.eu

Потребителски аватар
ShugiRs
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: чет май 17, 2012 7:56 pm

\

Мнение от ShugiRs » нед май 20, 2012 11:55 am

здравейте да ви обясня на бързо за моя проблем,направих си покрива с битумни керемиди преди няколко години сега разбрах колко неправилно е направен.строихме преди време 2 ри етаж на къщата покрива е гредоред между гредите има вата .отгоре и отдолу е подкоквано с ПДЧ отгоре е послано с 4ерна мушама и следват битумните керемиди. Понеже горните стаи са ми спални през лятото е страшна жега а през зимата разтапям снега над спалните и той се заледява на олуците и става страшно та сега мислех върху тия битуми да бия шипките за да направя въздушното пространство и да го направя горе с ондулин ще ми се решат ли проблемите така

Отговори