Най-накрая

Препоръки и коментари
Потребителски аватар
JORDI
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед фев 03, 2008 2:07 pm

Здравейте!

Мнение от JORDI » нед фев 03, 2008 2:53 pm

Здравейте на всички! Прекрасен сайт! Възхищавам се,че мога да намеря полезна информация! И като за начало един въпрос: Наскоро купихме душ-кабина от Практикер за обзавеждане на банята на апартамента на сина ми!Къде мога да видя как става мотажа и и подвръзката към канал! Благодаря на отзовалите се и ако не сам в правилния раздел, то нека някой модератор ме премести и упъти за в бъдеще! :D

mod edit: Най-добре пуснете нова тема в раздел ВиК.
НИКОГА НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ

Потребителски аватар
dobardan
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет фев 07, 2008 10:51 am

Мнение от dobardan » чет фев 07, 2008 11:13 am

Привет и от мен. :D сайта и предаванията са супер и помагат много на хора който искат да научат нещо ново :idea:
а и като се съберат и още стари и нови муцуни..... :lol:
Бравоссс!

Потребителски аватар
B12
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пон фев 11, 2008 12:04 pm

браво на любимото ми предаване,а сега любимия ми сайт

Мнение от B12 » ср фев 13, 2008 5:41 pm

:D
Изображение

Потребителски аватар
teodor80
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср фев 20, 2008 5:25 pm

Мнение от teodor80 » ср фев 20, 2008 5:47 pm

Здравейте и от мен.Много ми харесва предаването и много неща се научавт.Особено за мен-чакам си продажбата на апартамента и ще си строя къща.Че така де само едно не ми стана ясно-още от първото предаване и все ми е чудно как стана.Дали заблуда за нас зрителите или действително там няма баня.Тази душ баня със душ кабина която направеха на първото и второто предаване никъде нямаше тръби и канали.Даже и като нареждаше плочите не ги продубка за душ и т.н.Само направеха сифона и накрая оп душ мивка седало.Как става?

Потребителски аватар
palio
любител
Мнения: 179
Регистриран: чет яну 31, 2008 9:03 pm

Мнение от palio » ср фев 20, 2008 6:15 pm

Е те ако показваха всичко как се прави щяха всяко предаване да почват от основите на къщата.

Потребителски аватар
teodor80
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср фев 20, 2008 5:25 pm

Мнение от teodor80 » ср фев 20, 2008 6:59 pm

palio написа:Е те ако показваха всичко как се прави щяха всяко предаване да почват от основите на къщата.
Не си ми схванал мисълта!!!Прочети пак!

Потребителски аватар
tyson
любител
Мнения: 50
Регистриран: вт фев 19, 2008 12:02 pm

Мнение от tyson » чет фев 21, 2008 5:31 pm

Здравейте и от мен :!: :!: :!:
Само добри думи мога да кажа за пускането на сайта. :wink:
С нетърпение очаквах да се пусне сайта :roll: И то вече е факт.
На мен лично ми е много полезен, защото не винаги имам възможност да гледам предаването :oops:
Така е много по добре :wink: Ако изпуснеш нещо по тв-то имаш възможност да го гледаш :roll:

БРАВО както за сайта, така и за предаването :!: :!: :!:

Потребителски аватар
DMX
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон мар 17, 2008 8:24 pm

Относно свалянето на клип

Мнение от DMX » пон мар 17, 2008 8:32 pm

Ами свалянето на клипове е най-разпространеният начин и то се разбира защо:
1.Повечето работят и като се приберът имат толкова неща на главата си че .... да ти се завие свят и няма време да чака да се зареди че после да се гледа и така всеки клип по-отделно.
2.Даже и за новаците като мен 18г. въобще не ни е интересно да чакаме за да зареди това не е vbox.Тука трябва няколко пъти да го изгледаш да видиш да ли ти харесва какви са етапите му - абе с 2-думи много0о0о подробно, защото ти искаш да го направиш баш кат майстор

3.Може да пуснете една проверчица колко хора са заинтересовани от мнението ми за теглене- нищо не губите
:roll:

Потребителски аватар
mravka
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пет май 16, 2008 9:46 pm

за свалянето на клипове

Мнение от mravka » пет май 16, 2008 9:51 pm

Здравейте!
Аз също бих искала да си сваля клипове, защото у дома нямам интернет. Елементарно... как да ги гледам онлайн, след като няма нет... след като има такъв интерес каква е причината да не могат да се свалят?! Колкото до авторските права - те няма как да се накърнят ... Не разбирам. Бихте ли ми отговорили.

Потребителски аватар
jibira
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб май 24, 2008 11:43 am

Re: за свалянето на клипове

Мнение от jibira » съб май 24, 2008 11:50 am

Попътен вятър на предаването и на създателите му!!! Относно дискусията за свалянето на клипчетата съм "ЗА", по доста ред причини, дано скоро и това да е факт :idea:

Потребителски аватар
mravka
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пет май 16, 2008 9:46 pm

za svaliane na klipove!

Мнение от mravka » ср авг 13, 2008 11:31 pm

Haide, pusnahte li veche permitki sa svaliane na klipchetata !!! chakame s netyrpenie!!!

Отговори