Хидро изолация под покрива?

Материали, разновидности,начин на полагане

Потребителски аватар
PNG
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: пет юни 13, 2008 10:39 pm

Хидро изолация под покрива?

Мнение от PNG » вт юни 24, 2008 8:35 am

Здравейте искам да попитам има ли и как се прави хидроизолаця под покрива ? :D мерси предварително

Потребителски аватар
yurig
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: ср юни 25, 2008 11:33 am

Мнение от yurig » ср юни 25, 2008 2:25 pm

Дай повече подробности. ::-k:

Потребителски аватар
PNG
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: пет юни 13, 2008 10:39 pm

Мнение от PNG » ср юни 25, 2008 10:38 pm

Ами искам да си направя таванската стая но ще трябва да направя изолация защото ме претеснява да не прокапе и да направи гипсокартона на нищо и има ли начин евентуално ако прокапе да се избвхне намокрянето на ватата и картона ?

Потребителски аватар
Ivailo
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: пон апр 06, 2009 10:56 am

Мнение от Ivailo » пон апр 06, 2009 11:23 am

пич, доста време е минало от последния ти пост, предполагам си направил изолацията. Кажи какво направи, защото в нас покривът не е ремонтиран, а си правя тавана на банята от гипосокартон и има голяма вероятност да се сблъскам с твоя проблем... Просто шибаните съседи не щат да дават пари за смяна на покрива, а аз не разполагам с парите, които ми искат

Потребителски аватар
PNG
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: пет юни 13, 2008 10:39 pm

..

Мнение от PNG » вт апр 07, 2009 8:21 pm

здр ще те разочаровам но не съм праил нищо за сега но ми казаха за някаква черна хартия която не позволява да минава вода. сори дано съм помогнал успех ;)

Потребителски аватар
Handy-man
любител
Мнения: 96
Регистриран: ср апр 09, 2008 7:33 pm

Мнение от Handy-man » вт апр 07, 2009 9:27 pm

Предната година сменихме стар покрив с нов вилообразен. Купихме цигли брамак. С тях ни предложиха и едно платно, подобно на гума, което се слага под циглите и евентуално ако прокапят, отвежда водата в улука. Не го сложихме, понеже покрива нямаше обшивка, и щеше да провисне. Иначе не беше много скъпо, така че провери. Може да ти свърши работа. Успех!

Отговори