Проблем след лакиране

Добри идеи за сръчни майстори

Потребителски аватар
tyson
любител
Мнения: 50
Регистриран: вт фев 19, 2008 12:02 pm

Проблем след лакиране

Мнение от tyson » пон авг 17, 2009 2:22 pm

Здравейте!
Реших да освежа едно шкавче като го лакирам с лазурен лак. Преди да го лакирам го почистих и след това лакирах с лазурен лак на Леко.
Но след това дойде проблемът. Вече две седмици минаха от както го лакирах, а лакираното още лепне при допир :cry: Според мен би трябвало вече да се е получил желаният ефект за гладка и лъскава повърхност. Аз ли нещо не съм направил като хората или лакът е дефектен нещо?
Някакви идеи от какво може да лепне така и как да се справя с този проблем ::-k:

Извинявам се, ако темата не е в подходящият раздел.

Потребителски аватар
дечо
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: вт сеп 08, 2009 3:45 pm

Re: Проблем след лакиране

Мнение от дечо » чет сеп 10, 2009 4:53 pm

tyson написа:Здравейте!
Реших да освежа едно шкавче като го лакирам с лазурен лак. Преди да го лакирам го почистих и след това лакирах с лазурен лак на Леко.
Но след това дойде проблемът. Вече две седмици минаха от както го лакирах, а лакираното още лепне при допир :cry: Според мен би трябвало вече да се е получил желаният ефект за гладка и лъскава повърхност. Аз ли нещо не съм направил като хората или лакът е дефектен нещо?
Някакви идеи от какво може да лепне така и как да се справя с този проблем ::-k:

Извинявам се, ако темата не е в подходящият раздел.

според мен е от лака, но може да е нанесен много на дебело, или ако сте го повтаряли да не е изсъхнало както трябва първия път и да сте го повторили. пробвайте да обдухате със сешоар или калорифер на определено място и ще разберете.

Отговори