банята!

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
vkk111
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пет дек 28, 2007 2:00 pm

банята!

Мнение от vkk111 » пет дек 28, 2007 2:07 pm

Предстои ми обзавеждане на ново жилище-кухня, баня, и т.н.Имате ли информация за добри изпълнители на тези помещения? :oops:

Потребителски аватар
profistroi
любител
Мнения: 134
Регистриран: нед дек 02, 2007 9:06 pm

Мнение от profistroi » съб дек 29, 2007 11:52 am

Какво те интересува самото изпълнение или самото обзавеждане

Потребителски аватар
diyana_mh
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон юни 02, 2008 2:07 pm

Мнение от diyana_mh » вт юни 03, 2008 11:41 am

Така и така темата е отворена...да ви питам и аз.На същия хал съм.Имам да обзавеждам къща,което включва и изграждане и обзавеждане на баня.Мисълта ми е дали има някой,който да знае майстори за изграждане на баня с всичките си там тръби,водопроводи ,обратни води и т.н.Става въпрос за Пловдив.Ще съм благодарна на отговор.

Поздрави!

Потребителски аватар
Ivanchev
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон юли 07, 2008 12:43 pm

Мнение от Ivanchev » пон юли 07, 2008 12:51 pm

Здтавейте

Аз мога да ви насоча към изборът на баня, преди време обиколих почти всички маягазини в София търсейки нещо по различно като санитарен фаянс плочки и смесители, открих една фирма която предлага инересни решения за банята доста по различни от масовите на пазара и поне според мен с мн високо качество.
Eто линк към сайта на магазина
www.soulis.net

Дано съм бил полезен!!!

Потребителски аватар
bateto
любител
Мнения: 100
Регистриран: пет юли 04, 2008 4:37 pm

Мнение от bateto » пон юли 07, 2008 1:15 pm

Колега, влизаш в една страшна спирала :applause:
Както пита profistroi какво търсиш - изпълнител или идеи и обзавеждане.
Ако е първото - много внимавай - в момента почти няма свободни свестни майстори и не си заслужава да дадеш една торба пари за плочки и някой "специалист" да ти ги омаскари. По-добре изчакай и си вземи майстор, на който си виждал работата по възможност!
А ако искаш идеи и обзавеждане - ask google.
Успех и качи снимки! :lol:

Потребителски аватар
nikito
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: чет окт 16, 2008 4:47 pm

Мнение от nikito » чет окт 16, 2008 5:20 pm

О, това да правиш баня си е голяма хамалогия - един приятел се шегуваше - като влизаш в ново жилище, "излезеш" ли от банята и кухнята, т.е. готов ли си с тях на 80% си приключил - те са най-трудоемки и пипкави. Аз само на изпитани майстори залагам, че иначе може да не приключиш никога. Ама нещо му се схвана ръката на този, който ползвам и то сериозен се оказа проблема и сега ходи на процедури и се лекува, пък е натрупал един дълъг списък с желаещи и скоро няма да се освободи. Скоро една колежка ме пита пак по такъв повод - търсеше майстор и тя, та му звъннах и така разбрах - иначе добре си работи момчето, ама така е божа работа не знаеш какво от къде ще ти дойде. Така че не мога да помогна за съжаление. Успех!

Потребителски аватар
bakoi
начинаещ
Мнения: 42
Регистриран: ср окт 15, 2008 12:02 pm

Мнение от bakoi » пет окт 17, 2008 8:05 pm

както казват и другите тук банята си е баня. трудно се прави но пък е удоволствие да видиш това което си направил. аз съм от шумен обиколих целия град да търся плочки и то не какви да е, а бяла, черна и червена (гладки плочки) щот жената ме ядоса аз и викам дай да вземем някоя серия сини или зелени итам някви кват да са ама тя не та не е викам тогава нещешли такива като роклятати бяло черно и червено да ми вика такава ще е банята и тук в града ненамерих такива. ходих двапъти във Варна и намерих в магазин сима.бях си направил на ексела как искам да бъдат подредени цветовете и казах на продавачката че искам такива и такива плочки и да ми направи 3д на банята стана супер. и ето ще ви покажа как си я направих не съм викал майстори аз съм си майстора.
Изображение

Изображение
това е 3д-то
а това е оргинала
Изображение

Изображение
имам много интересни идеи

Потребителски аватар
bakoi
начинаещ
Мнения: 42
Регистриран: ср окт 15, 2008 12:02 pm

Мнение от bakoi » пет окт 17, 2008 8:06 pm

както казват и другите тук банята си е баня. трудно се прави но пък е удоволствие да видиш това което си направил. аз съм от шумен обиколих целия град да търся плочки и то не какви да е, а бяла, черна и червена (гладки плочки) щот жената ме ядоса аз и викам дай да вземем някоя серия сини или зелени итам някви кват да са ама тя не та не е викам тогава нещешли такива като роклятати бяло черно и червено да ми вика такава ще е банята и тук в града ненамерих такива. ходих двапъти във Варна и намерих в магазин сима.бях си направил на ексела как искам да бъдат подредени цветовете и казах на продавачката че искам такива и такива плочки и да ми направи 3д на банята стана супер. и ето ще ви покажа как си я направих не съм викал майстори аз съм си майстора.
Изображение

Изображение
това е 3д-то
а това е оргинала
Изображение

Изображение
имам много интересни идеи

Потребителски аватар
bakoi
начинаещ
Мнения: 42
Регистриран: ср окт 15, 2008 12:02 pm

Мнение от bakoi » пет окт 17, 2008 8:07 pm

и е то още една снимка
Изображение
имам много интересни идеи

Потребителски аватар
Prodi
любител
Мнения: 148
Регистриран: чет ное 29, 2007 8:44 pm

Мнение от Prodi » съб окт 18, 2008 9:03 am

От всички снимки, които показа във форума се вижда. че си добър майстор! Браво :applause:

Потребителски аватар
didoca
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср ное 19, 2008 4:16 pm

личинка замка багажника

Мнение от didoca » ср ное 19, 2008 4:19 pm

Я тоже слушаю не только драм )) Просто мне в жизни больше всего по душе ритмичная музыка.. Брейкс,Драм-это основные стили,но любую другую музыку,где есть ритм,который мне нравится,я тоже слушаю с удов .

Отговори