камината във всекидневната

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
Ggerii77
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед яну 11, 2009 5:12 pm

камината във всекидневната

Мнение от Ggerii77 » нед яну 11, 2009 5:47 pm

Можете ли да ми дадете идеи и снимков материал за кът около камината.Подът в стаята,в която е разположена ще бъде от ламинат,а мястото под нея да бъде с плочки.Можете ли да ми дадете дизайнерски идеи за начина,по който да бъде изпълнено.Зад самата камина,на стената,смятаме да облепим с плочки,имитация на камък.Това ми идва като идея,но нито съм запозната с материалите,които могат да бъдат използвани,знам,че имитацията на камък не е плочка,а някакъв друг по-лек материал.Всъщност,надявам се сте разбрали как искам да изглежда горе-долу,сега ще се радвам на свежа помощ.Предварително Благодаря!

Потребителски аватар
Luna
напреднал
Мнения: 226
Регистриран: нед дек 14, 2008 10:35 am

Мнение от Luna » нед яну 11, 2009 10:14 pm

А защо искаш с камъни ::-k: или още по-зле имитация на камъни? Нещо не ми се връзват тези "камъни" с ламинирания паркет и плочките. Измажи булото на камината с декоративна мазилка - дребнозърнестта напимер с цвят, който се връзва с цвета на стените. :wink:

Потребителски аватар
Ggerii77
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед яну 11, 2009 5:12 pm

Мнение от Ggerii77 » пон яну 12, 2009 3:09 pm

Ето показвам ти да видиш какво точно имам предвид.Истина е,че въобще не разбирам от материали и затова описанието ми куца.Но от това изображение сигурно ще придобиеш представа какво искаме да направим.Казвам искаме,защото вече идеи почерпихме.
Изображение

Потребителски аватар
petar
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: ср яну 28, 2009 11:28 am

Каминат

Мнение от petar » ср яну 28, 2009 11:46 am

http://dekoraciq.dir.bg/_wm/gallery/index.php?dlimit=32&p=1&df=17&dflid=3
Релефна мазилка(декорация тип стара мед,тип хамелеон,с променящ се цвят)
С възможност за външно (екстериорно)полагане
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
veronikadineva
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон мар 30, 2009 12:40 pm

Мнение от veronikadineva » пон мар 30, 2009 1:17 pm

Здравейте:)
на мен също ми престои облицоване на камина. Аз съюо ще облепя стената отзад з изклуствен камък, струва ми се много по-стилно от мазилката. Вече гледах такива камъни, има голямо разнообразие на видове и цветове. камъка като материал си пасва идеално с камината.
Аз имам друг проблем - триабжа да закрия самата камина, за да не се вижда печката и не мога да намеря никъде гипсфазер. някои знае ли къде мога да намеря такъв в Пловдив?
Благодаря предварително.

Отговори