Тапети - кухня

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
ooofff
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед апр 26, 2009 1:28 am

Тапети - кухня

Мнение от ooofff » нед апр 26, 2009 1:38 am

Здравейте! Предстои ми да сменя тапетите в кухнята, но имам затруднение при избора. Искам съвет какъв цвят и какви декори са подходящи за кухня. Тъй като не е много голяма ми се иска да я оголемя оптически. Предполагам, че трябва да са светли, но пък ще са скучни, ако са 1 цвят само без никакви шарки :roll: За съжаление нямам снимка, но мога да кажа, че всички мебели са от светло дърво (ако това може да ви насочи по някакъв начин... ::-k: ). Пода е с паркет, също светъл.

Потребителски аватар
georosi
начинаещ
Мнения: 27
Регистриран: пет апр 03, 2009 3:47 pm

Мнение от georosi » съб май 02, 2009 7:25 pm

Едва ли,някой ще ти каже какъв да ти е цвета на тапетите.Пообиколи магазините за тапети,разгледай каталозите.Можеш да ги съчетаеш и с подходящ фриз.Фриза може да е на 1м. от пода с два вида тапети или две по две срещуположни стени с различни тапети и фриз най отгоре до тавана,а в този случай може и без фриз.И за предпочитане са по светли цветове.Тапетите с фигури по тях създават оптическа измама.

Потребителски аватар
georosi
начинаещ
Мнения: 27
Регистриран: пет апр 03, 2009 3:47 pm

Мнение от georosi » съб май 02, 2009 7:30 pm

Едва ли,някой ще ти каже какъв да ти е цвета на тапетите.Разходи се до магазините за тапети,разгледай каталозите.Можеш да ги съчетаеш и с подходящ фриз.Фриза може да е на 1м. от пода с два вида тапети или две по две срещуположни стени с различни тапети и фриз най отгоре до тавана,а в този случай може и без фриз.И за предпочитане са по светли цветове.Тапетите с фигури по тях създават оптическа измама.

Отговори