КАКВО ДА ПРАВЯ

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
danchoni84
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед авг 10, 2008 9:19 pm

КАКВО ДА ПРАВЯ

Мнение от danchoni84 » нед авг 10, 2008 9:29 pm

Здравейте имам един проблем .Искам да сложа изолация от стириопор върху камък и се 4удя от къде да го захвана.Едно уточнение върху камъка има варова мазилка и си мисля дали няма да се залепи стириопора върху тази мазилка с лепило. Много ще съм ви благодарен ако ми отговори някой.

Потребителски аватар
biri4kata1967
любител
Мнения: 134
Регистриран: пон май 26, 2008 3:04 pm

Мнение от biri4kata1967 » ср авг 13, 2008 11:29 am

Здравейте !Ако мазилката ви е здрава - не виждам защо се притеснявате! Залепете изолацията с лепило или пяна по метода на тухлите,сложете дюбели,мрежа -шпакловка и някаква финишна мазилка или боя по ваш избор!!Ако изолацията е външна ви препоръчвам дебелина на стиропора да е най малко 5см ! Другото което трябва да знаете че при лепенето на изолацията фуги не се допускат ! Погрешно е ако има фуги да се запълват с лепило ! Ако е възможно избягвайте лепенето на "топки"! На теория изглежда лесно но на практика си е трудоемка работа и изизква някакви умения и внимание в някои детайли като поставяне на ъглови лайсни,дебелина на шпакловката и т.н ! Желая ви успех

Потребителски аватар
danchoni84
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед авг 10, 2008 9:19 pm

Мнение от danchoni84 » пон авг 18, 2008 7:23 pm

Благодаря ти за савета исках само да знам дали ще стане с лепене за другото ще му мисля благодаря още веднъж :wink:

Отговори