ЦЯЛОСТЕН РЕМОНТ

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
Tsurinski
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: съб мар 14, 2009 2:31 pm

ЦЯЛОСТЕН РЕМОНТ

Мнение от Tsurinski » съб мар 14, 2009 3:19 pm

Здравейте,на всички така загрижени за комфорта и благополучието на нашите домове(Моят дом,моя крепост)Бях силно впечатлен от предаванията ви по телевизията,това предизвика силното ми желание да пиша писмо с молба за съвет до вас.От доста време насам е необходимо да направя цялостен ремонт на панелката си от 68м²,това което ме възпира е необходимостта от премахване на „японската мазилка”от стени и тавани в почти всички помешения.Опитах с какво ли не(стоманена четка,вода и гъба,ъглошлайф),всичките ми опити са незадоволителни и говорим за сериозен труд и мръсотия,има и мебели което означава сериозно разместване,също така трябва да сменям дограма,нов под който дори нямам идея дали да е мокет или паркет(става дума за спалня).Всичко това ме докарва до лудост и безкрайно протакане на ремонта.Случайно разбрах за някакъв шлайф с диамантена глава за мазилки и искам да питам дали би могъл да ми свърши работа,защото е много скъп да си го купя а не съм намерил още от къде да си го наема.Също така бих искал всичко да направя по 1 и също време,но как да подредя приоритетите си така че да направя добър ремонт.

Отговори