НЕКОРЕКТНИ МАЙСТОРИ - Вълкан Дренчев - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!

Tърси и предлага работа
Потребителски аватар
LaCroix
начинаещ
Мнения: 12
Регистриран: чет яну 17, 2013 4:13 pm

НЕКОРЕКТНИ МАЙСТОРИ - Вълкан Дренчев - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!

Мнение от LaCroix » вт мар 05, 2013 2:49 pm

НЕКОРЕКТНИ МАЙСТОРИ - Вълкан Дренчев - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!


Вълкан Дренчев - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!

НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
palio
любител
Мнения: 179
Регистриран: чет яну 31, 2008 9:03 pm

Мнение от palio » вт мар 05, 2013 2:55 pm

Опиши какво се е случило, защото така може да си просто конкуренция....

Най-добре тук:

http://misiamoiatdom.com/forum/t-1363-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8

Потребителски аватар
ANGELI
любител
Мнения: 71
Регистриран: съб авг 07, 2010 7:23 pm

Мнение от ANGELI » вт мар 05, 2013 4:24 pm

palio написа:Опиши какво се е случило, защото така може да си просто конкуренция....

Най-добре тук:

http://misiamoiatdom.com/forum/t-1363-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8
маи си е намерил майстора

Потребителски аватар
LaCroix
начинаещ
Мнения: 12
Регистриран: чет яну 17, 2013 4:13 pm

НЕКОРЕКТНИ МАЙСТОРИ - ВЪЛКАН ДРЕНЧЕВ - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!

Мнение от LaCroix » пет мар 22, 2013 1:56 pm

ВЪЛКАН ДРЕНЧЕВ - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!

ето го тел: 088 926 1497

АКО ИСКАТЕ ДА СИ НАВЛЕЧЕТЕ КУП НЕПРИЯТНОСТИ И ДА СТАНЕТЕ СВИДЕТЕЛ НА НАЙ-МЪРЛЯШКАТА И НЕСКОПОСАНА РАБОТА и ПОСЛЕ ДА ИМАТЕ САМО ПРОБЛЕМИ И НЕОБХОДИМОСТ ОТ ДВОЙНА РАБОТА.... ДА, звънете на този дебил.


НЕКАДЪРНИК, ЧЕ И НЕГРАМОТЕН И САМОЗВАНЕЦ!!!!!

1. обръщане на прозорци - фляшкал е материал както му падне под первазите, без да ги облепи и предпази от нараняване.
2. при сваляне на радиаторите - къртил както му падне стената около тръбите
3. сифони за баня и WC - слагани са колена и тръби една в друга без всякакво уплътнение и залепване. тръбите са нагрявани както и сигурно с каквото им падне и бяха усукани с гънки за да будат напъхани... да, напъхани както им падне. допълнителните сифони за подовете в баня и тоалетна сложени за парлама и напълнение с монтажна пяна.
и още ... и още ...

направо съм омерзен от работата на този некадърник.

НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ДОВЕРЯВАМ НА ПРЕПОРЪЧАНИ ХОРА ЗА СТРОЕНЕ!!!
ТУК, В ТОЗИ ФОРУМ НАМЕРИХ ЕДНО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МОМЧЕ, КОЕТО СИ ЗНАЕ И ИЗПИПВА НЕЩАТА ДО ПОСЛЕДНО!!!

Искам да изкажа благодарност на Мисия Моят Дом, че предоставя изключително полезни съвети и примери, както и за това, че може чрез форума да се намерят наистина стоиностни и кадърни хора, без някой да ги препоръчва.

Пожелавам на Вълкан Дренчев НИКОГА ПОВЕЧЕ да не сполучи в намирането на работа!
Както качеството трябва да се толерира и изтъква, така и некадърните самозванци трябва се спират навреме, за да се предпазят потенциални бъдещи потърпевши и излъгани.



ПП: аз съм клиент, НЕ конкуренция в строителния бранш.

добре че се отървах навреме от тази гад некадърна и мурлява, че кй знае още колко поразии щеше да направи и да излезнат наяве.
добре че сега намерих изключително коректно и способно младо момче, което участва с идеи и решения при всяка стъпка от изпълнението на цялостен ремонт.

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Re: НЕКОРЕКТНИ МАЙСТОРИ - Вълкан Дренчев - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!

Мнение от tmilanov » нед апр 07, 2013 6:59 pm

LaCroix написа:НЕКОРЕКТНИ МАЙСТОРИ - Вълкан Дренчев - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!


Вълкан Дренчев - ПАЗЕТЕ СЕ!!!!!!!!

НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Добре де, че има некоректни майстори, има ги, но както има некоректни майстори, така има и КОРЕКТНИ И ДОБЛЕСТНИ майстори. Не искам да звучи като самореклама, но мога да дам пример с мен и колегите ми. А като става дума за некоректни майстори, нека да си кажем приказката и за НЕКОРЕКТНИ КЛИЕНТИ. Такива, които чакат да им свършиш работата и започват да търсят "под вола - теле" само и само за да не ти платят. Още преди да започнем работата, се договаряме за конкретна работа, като на финала започват раздумки от типа: хайде, моля те да ми оправиш и това, а след него ще може ли и това... и накрая като си отворя приказката, че това не е влизало в уговорката за цената на труда, идва едно пъшкане, офкане и всякакви пазарлъци, за компромиси ОТ НАША страна, но не и от страна на клиента. Такова отношение към майстора - като слуга, коректно ли е???????????
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори