Идеи за обзавеждане на кухня

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
ahilis
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон май 04, 2009 1:29 pm

Идеи за обзавеждане на кухня

Мнение от ahilis » чет май 07, 2009 12:03 pm

Здравейте майстори,предстои ми направата на кухня с дневна от хол който е с размери ,6,5/ 3,5 м и кухнята искам да е ъглова по голямата част да е на по малката стена и по малка част на дългата стена и от тук натам нямам идея как да са разположени маса за хранене,малка секция ,диван.Моля дайте някяква идея,но без вече баналните сводове и барове между двете помещения ,ако така могат да се нарекат.Не мога нещо да кача някаква скица ,за това моля да ме извините.Просто представете си един правоъгълник.

Потребителски аватар
resco
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: чет яну 24, 2008 11:58 am

НЯколко идейки

Мнение от resco » чет май 07, 2009 4:28 pm

Ето няколко идейки от мен!
Държа да подчертая, че не съм професионален декоратор... просто любител... ето ти идеите...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
успех! Дано съм помогнал!

Потребителски аватар
vanya
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб юли 04, 2009 10:26 am

идеи за обзавеждане

Мнение от vanya » съб юли 04, 2009 11:38 am

Интересувате ли се още от идеи за обзавеждане?

Потребителски аватар
Boyko Panalov
начинаещ
Мнения: 33
Регистриран: вт ное 25, 2008 5:39 pm

Re: идеи за обзавеждане

Мнение от Boyko Panalov » пон юли 06, 2009 3:28 pm

vanya написа:Интересувате ли се още от идеи за обзавеждане?
Да. Какво ще предложиш.

Потребителски аватар
Мирослава
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон авг 24, 2009 4:32 pm

И моята кухня е ъглова

Мнение от Мирослава » пон авг 24, 2009 4:37 pm

Здравей, гледах проектите и реших да изпратя моите заедно с реализацията им на живо. Дано са ти от полза ако все още търсиш таква информация :)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
ahilis
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон май 04, 2009 1:29 pm

Благодарство

Мнение от ahilis » вт авг 25, 2009 4:06 pm

Благодаря на всички,които се отзоваха на молбата ми.Все още не съм направил кухнята и вашите идеи малко или много ще ми бъдат от полза.

Потребителски аватар
ahilis
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон май 04, 2009 1:29 pm

Въпрос

Мнение от ahilis » вт авг 25, 2009 4:10 pm

Сетих се да ви задам един въпрос:Дали се връща модата на плочките между горни и долни шкафове в кухнята или си остава обичайния обърнат плот.Моля за вашите компетентни мнения.

Потребителски аватар
ahilis
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон май 04, 2009 1:29 pm

Благодарство

Мнение от ahilis » чет ное 26, 2009 6:09 pm

Благодаря за хубавите оферти.Точно в този момент имам нужда наистина от ъглов диван.Но мострите които предлагате не ми харесват.Ако работите с фирма Паралел ЕООД гр.Серлиево ,каква цена може да ми предложите на диван с името Милано на тази фирма,защото точно този модел харесвам или някакъв много подобен на този.

Потребителски аватар
indivadivaT
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: чет ное 26, 2009 2:28 pm

InDIVA

Мнение от indivadivaT » чет ное 26, 2009 6:57 pm

Здравейте, нямаме проблеми да направим дивана който искате.Всичко от което се нуждаем е снимка...Заповядаите на място! Софиа-ул."Джеймс Баучьр"99-101
Теди- Индива
Вземете Вашият УНИКАЛЕН диван. Обзаведете се сьс стил. Доверете се на дизайнера за цвлостна концепция на вашият дом!

Потребителски аватар
ahilis
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон май 04, 2009 1:29 pm

Благодарство

Мнение от ahilis » чет ное 26, 2009 7:33 pm

Опитах се да ви пратя снимка на дивана ,който харесвам ,но нещо не става.Пишете Паралел Севлиево и ще го видите модела Милано на тяхната мостра е с зелена дамаска.Дали може да ми го направите ,но без никакви механизми ,защото предполагам тези механизми оскъпяват продукта.И ако може да ми кажете ориентировъчна цена.Благодаря ви предварително.
Исус обича всички ви!!!!!

Потребителски аватар
indivadivaT
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: чет ное 26, 2009 2:28 pm

InDIVA

Мнение от indivadivaT » чет ное 26, 2009 8:24 pm

Не знам защо не се е получило. Може разбита се без механизми. Видях дивана.Мисля че можем долу- горе на сьщата цена.. Работим и в сьбота до 4.30. Много ще Ви бада признателна ако дойдете на място.
Срок- до 1 месец.Ако го заявите сега -до 5-ти дек., ще полу4ите и бонус- кожена табуретка!
Вземете Вашият УНИКАЛЕН диван. Обзаведете се сьс стил. Доверете се на дизайнера за цвлостна концепция на вашият дом!

Потребителски аватар
ahilis
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон май 04, 2009 1:29 pm

Благодарство

Мнение от ahilis » чет ное 26, 2009 8:28 pm

Много се радвам ,че може да го направите ,но това долу горе ,като цена какво ще рече,защото вие не знаете цената на този ,който аз харесвам.
Исус обича всички ви!!!!!

Потребителски аватар
ahilis
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон май 04, 2009 1:29 pm

Благодарство

Мнение от ahilis » пет ное 27, 2009 9:14 pm

Къде изчезна ,човека с меката мебел.Зададох въпрос и отговор не получих.
Исус обича всички ви!!!!!

Потребителски аватар
lion2012
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: нед юли 15, 2012 12:44 pm

Мнение от lion2012 » нед юли 15, 2012 12:55 pm

Ето тук има много свежи идеи за кухненско обзавеждане: http://www.modazadoma.com/index.php/kuhnensko-obzavejdane.html

Потребителски аватар
ddrumeva
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед яну 13, 2013 2:26 pm

Здравейте

Мнение от ddrumeva » нед яну 13, 2013 2:45 pm

Здравейте, и на мен ми предстои ремонт на кухнята , но не мога да си я наредя понеже не е в много правилна форма.Ако можете да ми предложите нещо, защото аз не мога да измисля нищо. Искам да има в нея хладилник, фурна за вграждане с котлони и шкафове.
Изображение

Отговори